• Informacje na temat:

  agata kulesza galeria

Artykuły na temat: agata kulesza galeria
 • "rodzinka.pl": Agata Kulesza została... psychoterapeutką!

  Agata Kulesza, czyli Maria z „rodzinki.pl”, wyrusza na podbój... internetu! Jako doktor Lucyna Kole-Bojarska w polskiej wersji bijącego w USA rekordy popularności serialu „Web Therapy” prowadzić będzie jesienią sesje terapeutyczne online...

 • Twórcy "Idy" ruszają w trasę po Polsce

  Twórcy nagradzanej "Idy" w reż. Pawła Pawlikowskiego, z Agatą Kuleszą i Agatą Trzebuchowską w obsadzie, zaczynają w piątek wieczorem serię pokazów filmu w różnych miejscowościach w Polsce. Seanse, z udziałem artystów, odbędą się m.in. w Żninie, Zabłociu i Wschowie.

 • Agata Kulesza jako... gangster!

  .... Główną rolę gra w "Krwi z krwi" Agata Kulesza. Wciela się w Carmen, córkę byłego bossa trójmiejskiej mafii, wdowę po zamordowanym w zamachu gangsterze - przemytniku papierosów, którą życiowe okoliczności(...) przejąć interesy męża i chwycić za broń. - Zwykła kobieta w niezwykłej sytuacji - mówi o swojej bohaterce Agata Kulesza. Obok Kuleszy w serialu pojawi się cała plejada znanych i lubianych gwiazd. Na...

 • Oscarowy kac? Klin kinem!

  Mimo że w piątek na ekrany kin trafia tylko jeden oscarowy tytuł - bokserski dramat "Fighter" Davida O. Russella, wśród premierowych propozycji tygodnia nie zabraknie największych gwiazd Hollywood. Wpływ na to, który z tytułów wybierzemy, będą miały z pewnością nazwiska: Matta Damona ("Władcy umysłów") i Johnny'ego Deppa (animacja "Rango").

 • Agata Kulesza ma problem

  Agata Kulesza (37 l.) jako zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" ma do wydania talon opiewający na sumę czterdziestu tysięcy złotych w znanym sklepie jubilerskim. Aktorka ma jednak spory problem z wydaniem tak zawrotnej sumy w jednym miejscu.

 • Marilyn? Jill? Bella? Róża!

  W ten weekend polskie kina zdominują hollywoodzkie produkcje: polityczny thriller "Idy marcowe", dramat biograficzny "Mój tydzień z Marilyn", komedia "Jack i Jill" oraz animacja "Piękna i Bestia 3D". Najbardziej oczekiwaną premierą jest jednak... polska "Róża" - nowy film Wojciecha Smarzowskiego.

 • Gwiazda "rodzinki.pl" najlepszą polską aktorką!

  Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", i Andrzej Chyra, czyli Tomasz Werner z "Bez tajemnic", mają powód do dumy! Kreacje, które stworzyli w prezentowanych na 38. Festiwalu Filmowym Gdynia 2013 filmach, uznano za najlepsze z najlepszych.

 • Rock, magia i... Kloss

  Wielki powrót Hansa Klossa, zrealizowana na nowo baśń o Królewnie Śnieżce, przygody ekscentrycznego rockmana, przerażająca historia o opętanej przez demony kobiecie. Filmowe premiery zafundują widzom skrajne emocje.

 • "rodzinka.pl": Boscy w parku linowym w Rulewie

  Podczas pobytu na wakacjach w Grudziądzu Boscy odwiedzili położony w pobliskim Rulewie park linowy. Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski) namówili opiekującą się nimi Marię (Agata Kulesza), by razem z nimi skorzystała z atrakcji, jakie park oferuje swym gościom...

 • Święta "Pod Mocnym Aniołem"

  Dystrybutor nowego filmu Wojtka Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" zaprezentował specjalny, świąteczno-noworoczny zwiastun ekranizacji powieści Jerzego Pilcha. Obraz będzie można oglądać na ekranach kin od 17 stycznia 2014.

Wideo na temat: agata kulesza galeria
 • Za kulisami „Web Therapy”

  Kole-Bojarska (Agata Kulesza), porzuca tradycyjne, długie spotkania z klientami na rzecz kilkuminutowych sesji wideo przez komunikator internetowy. Przez jej wirtualny gabinet przewinie się cała galeria oryginalnych postaci z najróżniejszymi problemami. Również sama pani doktor nie okaże się od nich wolna. Zobaczcie, jak powstawał serial, spacerujcie po planie i dowiedzcie się, z jakimi

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.