• Informacje na temat:

  agata kulesza i małgorzata kożuchowska

Artykuły na temat: agata kulesza i małgorzata kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza: Przyjaźń wystawiona na próbę

  ...z Gwiazdami". - Agata to kawał fantastycznego człowieka. Inteligentna, dowcipna, o dobrym sercu. Coraz mniej wokół takich osób - komplementowała ją Kożuchowska. Wielu spodziewało się, że ich przyjaźń zniszczy(...) z nagrodzoną Oscarem "Idą". - Ja jestem na dachu, a Agata w megawindzie - mówiła Kożuchowska o zawodowej pozycji przyjaciółki. To ona namówiła ją, by spróbowała, jak smakuje macierzyństwo. - Ciągle mi mówiła...

 • Nowe seriale wiosną 2015 roku

  Produkcja nowego serialu to ryzyko. Trzeba zaangażować ogromne środki, bez gwarancji, że nowość spodoba się widzom. Telewizyjna Dwójka podejmie to wyzwanie.

 • Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza: Konflikt między nimi narasta?

  Lubiły się i wspierały od czasów szkoły aktorskiej. Cieszyły się ze swoich sukcesów. Ale ostatnio Agata Kulesza (44 l.) sprawiła Małgorzacie Kożuchowskiej (44 l.) dużą przykrość... Czy to zniszczy ich relacje?

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Małgorzata Kożuchowska: Zbyt wysoka cena marzeń?

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) przyznała, że z trudem łączy obowiązki rodzinne z zawodowymi.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza marzyły, by pojechać do Hollywood na Oscary!

  Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza, czyli Natalia i Maria z "rodzinki.pl", przyjaźnią się już od 25 lat! W czasie studiów były współlokatorkami i marzyły, by choć raz przespacerować się po słynnym oscarowym czerwonym dywanie...

 • Kożuchowska w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd informacji, jakoby wiosną miała się pojawić w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Udział aktorki w 14. edycji show TVN jest jednak - co sugeruje jeden z tabloidów - niemal pewny.

 • Małgorzata Kożuchowska odwróciła się od koleżanki z planu?! Wszystko przez rozwód!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) i Agata Kulesza (47 l.) znają się od wielu lat i obecnie pracują razem. Jednak przyjaźń aktorek stoi pod znakiem zapytania, bo między nimi ostatnio nie dzieje się zbyt dobrze. Wszystkiemu winne są prywatne problemy jednej z nich.

 • Agata Kulesza: Z pokorą czekała na sukces

  Szkołę teatralną ukończyła z wyróżnieniem, ale dość późno dołączyła do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Wreszcie jest na topie!

Zdjęcia na temat: agata kulesza i małgorzata kożuchowska
Dyskusje na temat: agata kulesza i małgorzata kożuchowska