• Informacje na temat:

  agata kulesza i marcin dorociński

Artykuły na temat: agata kulesza i marcin dorociński
 • Marcin Dorociński: Myślę, że jestem dobrym aktorem i dobrym człowiekiem

  Reżyserzy widzą w Marcinie Dorocińskim (44 l.) twardziela, prywatnie aktor jest bardzo emocjonalnym i empatycznym człowiekiem.

 • Duże zmiany u Kuleszy i Dorocińskiego

  Nowy film Kingi Dębskiej, funkcjonujący dotychczas pod roboczą nazwą "Moje córki, krowy", trafi do kin ze zmienionym, oficjalnym tytułem - "Moja siostra". Obraz autorki "Helu", wyróżnionego na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" nagrodą za najlepszy scenariusz, z plejadą utytułowanych polskich gwiazd w obsadzie, wejdzie na ekrany 16 października.

 • Marcin Dorociński (41 l.) zaapelował do ludzi dobrej woli, by nie byli obojętni na los psa, który zagrał w filmie "Róża", i opłacili jego leczenie. Niestety, wpis spotkał się z agresją sporej części internautów.

 • "Pani z przedszkola" : Sztuczki Marcina Krzyształowicza

  Ciepłą, kolorową i miękką podróżą sentymentalną do lat 70. ubiegłego wieku jest nowy film Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola". Podobnie wyważoną lekkością charakteryzowały się ostatnio w polskiej kinematografii jedynie "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego.

 • ​Znowu zagrają razem

  Agata Kulesza, czyli Maria z „rodzinki.pl”, i Marcin Dorociński, czyli Wiktor Okulicki z „Głębokiej wody”, znowu pracują razem. Po sukcesie filmu „Róża”, w którym oboje stworzyli wspaniałe kreacje, upomniał się o nich teatr.

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  Stuhr, czyli Paweł Zawadzki z "Belfra". Wyżej od niego wycenieni zostali Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", Marcin Dorociński, czyli Piotr Grodecki z "Paktu" oraz pierwsza dama polskiego kina...

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

 • "Czas honoru. Powstanie": Trzy seriale walczą o polskiego Oscara!

  ...) otrzymała Kinga Preis, czyli Joanna Polak z "Ja to mam szczęście!", po raz kolejny szansę na nagrodę w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca ma Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl" (przypomnijmy, że Agata Kulesza ma już na swoim koncie Orły za role w "Idzie" i "Róży"), za drugoplanową kreację w filmie "Jack Strong" nominację otrzymał Ireneusz Czop, czyli Puchała z "Komisarza Aleksa", a o miano...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: agata kulesza i marcin dorociński
Wideo na temat: agata kulesza i marcin dorociński
 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...