• Informacje na temat:

  agata kulesza marianna

Artykuły na temat: agata kulesza marianna
 • Agata Kulesza jest wstrząśnięta. Nie tak miało być!

  Gwiazda jest już zmęczona przepychankami, chciałaby jak najszybciej się rozstać. Agata Kulesza chce rozmawiać o wszystkim, ale nie o rozwodzie.  "To temat wciąż bolesny, bo wracają trudne wspomnienia(...) od córki. Kiedy Agata wiedziała już, że Marcin wychodzi ze szpitala, wyprowadziła się z ich mieszkania. Złożyła też pozew rozwodowy. Przestała się z nim kontaktować, podobnie ich córka Marianna...

 • Kulesza: Blichtr jest nie dla mnie

  Życie zaczyna się po trzydziestce? W przypadku Agaty Kuleszy na pewno! Aktorka musiała czekać wiele lat, by jej kariera nabrała tempa. Dzisiaj to jedno z gorętszych nazwisk w Polsce, będące synonimem dobrego i ambitnego kina.

 • Agata Kulesza: Klan silnych kobiet

  Agata Kulesza jest w trakcie trudnego rozwodu z mężem. To ona złożyła pozew w sądzie. Sporo kontrowersji wzbudził fakt, że gwiazda miała wnioskować o Niebieską Kartę, co wskazywałoby na to, że była(...) fakultety, bo nauczyła ich życia. Stoją za nią murem Aktorka uważa, że to rodzicielka, choć łagodna i wrażliwa, jest najsilniejsza w rodzinie. Pierwszą córkę Magdę urodziła, gdy miała 20 lat, Agata...

 • Agata Kulesza wybiera dobrze

  Jest szczęśliwą żoną i mamą szesnastolatki. Popularność dała jej wygrana w "Tańcu z gwiazdami". Wybiera trudne role, takie jak w "Róży" czy "Idzie". Teraz TVP planuje nakręcić drugi sezon serialu "Krew z krwi" z Agatą Kuleszą w roli głównej.

 • Agata Kulesza walczy o majątek. Takich słów męża się nie spodziewała

  Agata Kulesza (48 l.) jest w trakcie rozwodu z operatorem Marcinem Figurskim (53 l.). Aktorka chce, aby tantiemy z filmów, w których zagrała, należały się tylko jej. Mąż śmieje się, słysząc te żądania. Uważa, że kiedy żona robiła karierę, on zajmował się ich córką.

 • "Prosto w serce": To jeszcze nie koniec

  Przed wakacyjną przerwą bohaterów serialu "Prosto w serce" czeka bolesne zderzenie z rzeczywistością.

 • Agata Kulesza na życiowym zakręcie?

  Agata Kulesza (47 l.) została w Warszawie i rzuciła się w wir pracy, tymczasem jej mąż zaszył się w Czerwińsku nad Wisłą. Czy to koniec tej miłości?

 • Ludzie kina odznaczeni przez prezydenta

  Kilkudziesięciu twórców kultury - filmowców, aktorów, reżyserów filmowych i teatralnych, kompozytorów, muzealników i architektów - odznaczył w poniedziałek prezydent Bronisław Komorowski. Wśród odznaczonych znaleźli się Marek Budzyński, Sylwester Chęciński, Anna Dymna i Stanisława Celińska.

 • Agata Kulesza: Co z jej zdrowiem?

  Agata Kulesza (46 l.) jakiś czas temu podupadła na zdrowiu. Aktorka zastanawiała się nawet nad wycofaniem z tego powodu z pracy. Wygląda jednak na to, że już wszystko wróciło do normy, gdyż gwiazda zdecydowała się przyjąć ciekawą propozycję.

 • Agata Kulesza szczerze o swojej religijności!

  Agata Kulesza (45 l.) zdradziła, jaki jest jej stosunek do wiary.

Zdjęcia na temat: agata kulesza marianna
Wideo na temat: agata kulesza marianna
 • "Pułapka": Marianna Kowalewska o Ewie

  Ewa to wrażliwa i intrygująca nastolatka, podopieczna domu dziecka... Czy spotkanie z Olgą (Agata Kulesza) spowoduje, że uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo?

Dyskusje na temat: agata kulesza marianna
 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  Słaby film. Nie rozumiem tylko dlaczego wszyscy mówią, że główną rolę zagrała pani Agata Kulesza. Przecież to Ewa jest główną postacią w filmie, młoda, utalentowana aktorka pani Marianna Kowalewska

 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  Nawet, gdyby Agata Kulesza zagrała kij od szczotki, oglądałabym. Wreszcie aktorka, która broni się grą, a nie silikonową urodą. Młoda Marianna Kowalewska - super. Serial inny, może miejscami powinien być bardziej dopracowany, 6 odcinków, czyli dla mnie w sam raz.