• Informacje na temat:

  agata kulesza premiera róży

Artykuły na temat: agata kulesza premiera róży
 • Gwiazdy na premierze "Róży"

  Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Agata Kulesza z kolei otrzymała za swoją kreację nagrodę dystrybutorów... australijskich. Obok nich w "Róży" wystąpiła para aktorów, którą już w marcu oglądać(...) wdowę po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Tadeusz (w tej roli doskonały Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic") i Róża (rewelacyjna Agata Kulesza, czyli Maria...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Najlepsza z najlepszych w mijającym roku

  .... - Staram się, aby to, co robię jako aktorka, miało jakość - twierdzi, a jej kreacje w "Sali samobójców" i "Róży" potwierdzają, że dokonuje świetnych wyborów. Agata Kulesza skończyła we wrześniu 41(...)Agata Kulesza zasłużyła na miano najlepszej polskiej aktorki 2012 roku. Polska Nagroda Filmowa Orzeł w kategorii najlepsza główna rola kobieca, Złota Kaczka od czytelników miesięcznika "Film...

 • Gwiazdy na premierze "Róży"

  Takie gwiazdy, jak m.in. Janusz Gajos, Olgierd Łukaszewicz, Edward Linde Lubaszenko i Sonia Bohosiewicz byli gośćmi na premierze filmu "Róża" Wojciecha Smarzowskiego. W Multikinie Złotych Tarasach w Warszawie nie zabrakło też odtwórców głównych ról Agaty Kuleszy i Marcina Dorocińskiego.

 • Krzyształowicz kręci "Panią z przedszkola"

  Łukasz Simlat, Agata Kulesza, Adam Woronowicz, Karolina Gruszka, Krystyna Janda i Marian Dziędziel znaleźli się w obsadzie nowego filmu Marcina Krzyształowicza. Twórca obsypanej nagrodami "Obławy" rozpoczął dzisiaj w Krakowie zdjęcia do "Pani z przedszkola".

 • Dorociński u Smarzowskiego

  Marcin Dorociński i Agata Kulesza znajdą się w obsadzie nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, reżysera "Wesela" i "Domu złego". Premiera obrazu "Róża z Mazur" zapowiadana jest na 2011 rok.

 • Dziennikarze chwalą "Różę"

  Wstrząsający, głęboko zapadający w pamięć - tak nowy film Wojciecha Smarzowskiego "Róża" ocenili dziennikarze. Obraz, pokazany w czwartek, 9 czerwca, na festiwalu w Gdyni, zebrał wiele pochwał.

 • Eryk Lubos: Wybronić "świnię"

  "Zbój", "Igła", "Kosa" - kolejne filmowe wcielenia uczyniły z Eryka Lubosa etatowego "bedgaja" polskiego kina. Sam aktor zapowiada jednak walkę z utartym schematem.

 • "Ida": Sekret

  Urodzony w Polsce Paweł Pawlikowski wraca do kraju po latach dobrowolnej artystycznej emigracji ("Lato miłości", "Dziewczyna z piątej dzielnicy"), prezentując kameralny, czarno-biały dramat, którego akcja rozgrywa się na początku lat 60. XX wieku.

 • To przede wszystkim film o miłości

  Nagradzana na festiwalach "Róża", to po fenomenalnych "Weselu" i "Domie złym" kolejny ważny film w dorobku Wojciecha Smarzowskiego.

Wideo na temat: agata kulesza premiera róży
 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...