• Informacje na temat:

  agata m

Artykuły na temat: agata m
 • Agata Młynarska mocno przeżywa rozstanie!

  Agata Młynarska (54 l.) poinformowała o wszystkim na swoim Instagramie...

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • "Na Wspólnej": Agata chce ratować Norberta!

  Agata jest rozdygotana - musi jechać do Afryki ratować Norberta! Przyjaciele próbują ją powstrzymać, ale dziewczyna jest bardzo zdeterminowana. Bruno ukradkiem chowa jej paszport... Tymczasem z Afryki cały czas przychodzą niepokojące wieści.

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • "Barwy szczęścia": Agata odkryje szwindel!

  Agata znowu w akcji! Pyrka odkryje, że jej koledzy z pracy oszukują i podają w raportach fałszywe dane. Dziewczyna najpierw powie o wszystkim Patrykowi. - Wyniki z Dolnego Śląska i Podlaskiego są identyczne... co do złotówki. - To niemożliwe, to są zupełnie różne rynki! (...) - Sprawdzałam kilka razy. Wyniki sprzedaży poszczególnych towarów, każda rubryczka identyczna! A następnego...

 • Agata Młynarska wydoiła krowę

  Przed gwiazdą telewizji, Agatą Młynarską, stanęło nietypowe dla niej zadanie. Dziennikarka zmierzyła się ze sztuką dojenia krowy. Choć Młynarska przyzwyczajona jest raczej do trzymania mikrofonu, niż wymion, nie okazała strachu i ochoczo stawiła czoła wyzwaniu. Jak jej poszło?

 • Roksana Węgiel zmiażdżyła Agatę Dudę! Oto cała prawda

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 28. Edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Roksana Węgiel (15 l.) postanowiła wystawić na aukcję swoją sukienkę, z której dochód zostanie przeznaczony na WOŚP. Na taki sam pomysł wpadła Agata Duda (47 l.), która również przekazała kreację na licytację. Nikt jednak nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji!

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": Bez wskazówek od Ewy Farnej

  Do sieci trafił teledysk "Blisko mnie" 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, byłej uczestniczki programów "X Factor" i "Mam talent".

 • Agata Kulesza jest wstrząśnięta. Nie tak miało być!

  Gwiazda jest już zmęczona przepychankami, chciałaby jak najszybciej się rozstać. Agata Kulesza chce rozmawiać o wszystkim, ale nie o rozwodzie.  "To temat wciąż bolesny, bo wracają trudne wspomnienia(...) kiedy Agata zdecydowała się na rozwód, stanęła po jej stronie. Wszystko wydarzyło się ponad cztery lata temu. Właśnie wtedy w małżeństwie Agaty i Marcina zaczęły narastać trudności. Aktorka próbowała...

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": 17-latka śpiewa i rapuje

  Do sieci trafił nowy singel 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, znanej z programów "X Factor" i "Mam talent". Czy piosenka "Blisko mnie" okaże się hitem?

Zdjęcia na temat: agata m
 • Agata Buzek
 • Agata Buzek
 • Agata Buzek
Wideo na temat: agata m
 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Jedna z najlepszych polskich aktorek - Agata Kulesza jest gościem Krzysztofa Ibisza! Jaka jest, gdy schodzi z czerwonych dywanów?

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • "Pułapka": Agata Kulesza

  Agata Kulesza jako Olga Sawicka przeżywa kryzys twórczy. Jest pisarką kryminałów, którą wydawca (Marcin Czarnik) zmusza do oddania kolejnych odcinków lubianej przez czytelników historii. Ona sama jest wypalona, zrozpaczona (jak się później okazuje, w wypadku, który spowodowała zginął jej ukochany mąż) i wiecznie pijana. Żywi się bourbonem i papierosami, a jedyną aktywnością w ciągu dnia jest

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.