• Informacje na temat:

  agata młynarska i robert

Artykuły na temat: agata młynarska i robert
 • "M jak miłość": Wielki Mecz TVN vs TVP

  W niedzielę, 30 sierpnia o godz. 17:00 po raz drugi na murawę wybiegną reprezentacje TVP i TVN. Piłkarze obu stacji spotkają się ponownie, by pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Na czele drużyn staną dziennikarze Piotr Kraśko i Grzegorz Kajdanowicz, a gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop. To będzie Wielki Mecz!

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • .... Nergal jest absolwentem Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego. Agata Młynarska (49 l.) także mogłaby uczyć w szkole. Dziennikarka ukończyła filologię polską na(...) wydziale finansów i bakowości. Robert Janowski (53 l.) z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Weronika Marczuk (43 l.), podobnie jak Joanna Jabłczyńska, jest prawnikiem. Katarzyna...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • "rodzinka.pl": Maciek Musiał dostał Różę Gali

  ...nagrodzeni zostali także: Krystyna Janda (w kategorii "Teatr"), Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz ("Film"), Maryla Rodowicz ("Muzyka"), Beata Pawlikowska ("Książka") i Agata Młynarska ("Media").

 • Jesień w TVP: Nowe twarze i powroty

  Edyta Górniak, Maria Sadowska i Agata Młynarska - to gwiazdy, które jesienią będą świecić pod szyldem Telewizji Polskiej. "Nowe" i "stare" twarze powitano oficjalnie na konferencji prasowej.

 • Anna Korcz po raz pierwszy opowiedziała o traumie po rozwodzie. To był koszmar!

  Dopiero teraz dojrzała do tego, żeby szczerze opowiedzieć o najtrudniejszym momencie w jej życiu, rozwodzie z Robertem Korczem.  - Byłam żoną zdradzaną przez wiele lat - wyznała Anna Korcz(...) znajomości.   Kiedy Anna miała 21 lat, urodziła pierwsze dziecko. Była wówczas w szkole teatralnej. Miała za złe Robertowi, że nie włącza się w opiekę nad córeczką. - Wsparcie przyszło od profesorów...

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Nina Terentiew: Dlaczego rozpadły się jej dwa małżeństwa?

  ...– przedmioty ścisłe nie były jej mocną stroną. Po ślubie z Robertem Terentiewem opuściła stolicę i zamieszkała w Kołobrzegu. Tam zaczepiła się w Radiu Koszalin, ale czuła, że ani praca, ani małżeństwo to(...) kto jej odmawia, jednym z nielicznych był Kazik Staszewski. W pracy nie zostawia miejsca na wątpliwości, w życiu prywatnym owszem. Rozpadły się jej dwa małżeństwa.  Z pierwszym mężem Robertem...

 • Charytatywny Bal Dziennikarzy

  W sobotni wieczór, 4 lutego, w auli Politechniki Warszawskiej było wyjątkowo tłoczno - już po raz czternasty odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Zdjęcia na temat: agata młynarska i robert