• Informacje na temat:

  agata młynarska ile ma dzieci

Artykuły na temat: agata młynarska ile ma dzieci
 • Agata Młynarska: Tata jest poważnie chory. Czuwają przy nim pielęgniarki

  Agata Młynarska (51 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała m.in. o nowych wyzwaniach zawodowych, miłości, której w jej życiu w ostatnich latach nie brakuje, oraz opiece nad seniorem rodu Młynarskich. Dziennikarka nie ukrywa, że stan Wojciecha Młynarskiego jest poważny.

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  Oburza się na "Małych Gigantów", a przed laty sama prowadziła podobny program.

 • Agata Młynarska: Rozwód to nic miłego. Cały świat się wali

  ...telewizji TVN, gdzie poprowadzi program o rozwodach - "Eks-tra zmiana". Dla wielu osób rozwód to koniec świata... Agata Młynarska: - To prawda - ich świat się wali, następuje jakieś trzęsienie(...) bardzo lojalny, stał za mną murem, wspierał. Nie czułam, że jestem w tej sytuacji zostawiona sama sobie. Moje nastoletnie wówczas dzieci także, na tyle na ile mogły, zrozumiały tę sytuację. Jakie...

 • Agata Młynarska: Sama, ale nie samotna

  Popularna prezenterka Agata Młynarska przekonała się, że życie w pojedynkę jest nie mniej fascynujące, barwne i ciekawe od pozostawania w partnerskim związku.

 • Agata Młynarska wybaczyła ojcu. Poszło o jej ślub!

  Agata Młynarska (50 l.) chce wybaczyć ojcu, iż zostawił jej matkę i nie pojawił się na jej ślubie.

 • Urbańska kontra Herbuś

  Natasza Urbańska i Edyta Herbuś nie przepadają za sobą. A to one poprowadzą dwie telewizyjne stacje do najważniejszego boju: o widownię. Która przyciągnie więcej widzów?

 • Wojciech Młynarski i jego testament. Polecił to swoim dzieciom

  Choroba, a później śmierć Wojciecha Młynarskiego (†75 l.) zjednoczyła jego dzieci: Agatę (52 l.), Paulinę (46 l.) i Jana (38 l.) Młynarskich. Wspólnie opiekowali się tatą, a teraz wypełniają pozostawiony przez niego testament.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Partner Agaty Młynarskiej rozwodzi się!

  Choć Agata Młynarska (48 l.) od lat odnosi sukcesy zawodowe, w miłości długo nie mogła zaznać spokoju. Jej pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem (doktorem historii) wprawdzie przetrwało całkiem(...) się z żoną, która wraz z dwójką ich dzieci mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii. "Agata wierzyła mu wprawdzie, gdy mówił, że to nic nie znaczy, gdyż od lat pozostaje z żoną w separacji. Ale bolały ją...

 • Młynarska: Mój mąż przegrał z telewizją

  Czy praca w telewizji ma rzeczywiście taką niszczącą moc? Agata Młynarska: - Tak, to wielka adrenalina i działa jak narkotyk. Można się uzależnić. Zatem jak z tym żyć? A.M.: - O, to jest trudne(...) stanem ekscytacji, który daje telewizja. Jak to znosiły dzieci? A.M.: - Dzieci tego nie znosiły. I nie ma na całym świecie takich dzieci, które by to zniosły. Czyli przegrały z telewizją? A.M...