• Informacje na temat:

  agata młynarska na wakacjach

Artykuły na temat: agata młynarska na wakacjach
 • Agata Młynarska przeprasza za swój wpis o wakacjach w Polsce!

  Agata Młynarska (51 l.) podpadła wielu osobom, gdy zdecydowała się napisać w sieci, co jej przeszkadza na wakacjach w Polsce. Teraz dziennikarka chce chyba przeprosić...

 • Agata Młynarska w duecie z Kurzajewskim

  Agata Młynarska nie będzie już jedyną gospodynią programu "Świat się kręci" w TVP1. Maciej Kurzajewski, który zastępował dziennikarkę od 8 maja, pozostanie w tej roli również po wakacjach.

 • Agata Młynarska przeszła piekło! Najgorsze ma już za sobą!

  Agata Młynarska (53 l.) jeszcze niedawno walczyła o zdrowie w jednym z warszawskich szpitali. Teraz może odetchnąć z ulgą i wypocząć na rodzinnych wakacjach. Jednak to, co przeżyła, długo zostanie w jej pamięci.

 • " ) oraz Andrzej Młynarczyk. Całą imprezę poprowadziła Agata Młynarska, która zagrała... popularną prezenterkę telewizyjną.

 • Agata Młynarska w ogniu krytyki za słowa o "Kiepskich" i wakacjach w Polsce!

  Agata Młynarska (51 l.) chyba na długo zapamięta dzień, w którym postanowiła pożalić się na Polaków nad Bałtykiem...

 • Ice Bucket Challenge w "Świat się kręci"

  Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski i Agata Młynarska postanowili dołączyć do światowej akcji na rzecz Stwardnienia Zanikowego Bocznego. Na żywo, w studiu programu "Świat się kręci" podczas premierowego odcinka wykonali Ice Bucket Challenge przypominając widzom charytatywną ideę akcji, której uległ świat sportu, polityki, biznesu i show-biznesu.

 • Agata Młynarska przygotowała coś niezwykłego! Chce uczcić pamięć ojca

  Agata Młynarska (52 l.) bardzo przeżyła śmierć taty- Wojciecha Młynarskiego (†75). Czuje, że nie był wystarczająco godnie pożegnany, więc zrobiła coś jeszcze, by uczcić jego pamięć.

 • Nie ma czasu na sen

  Mama, babcia i spełniona zawodowo kobieta - Agata Młynarska opowiada o swoim życiu.

 • Agata Młynarska: Rozwód to nic miłego. Cały świat się wali

  ...telewizji TVN, gdzie poprowadzi program o rozwodach - "Eks-tra zmiana". Dla wielu osób rozwód to koniec świata... Agata Młynarska: - To prawda - ich świat się wali, następuje jakieś trzęsienie(...) wakacjach, gdy odpuściłam i na chwilę przestałam żyć na wysokich obrotach. Stres robi swoje, niestety. Jak się pani teraz czuje? - Jestem pełna energii, wypoczęta. Dbam o siebie. Wróciłam do pracy...

 • Doda i Virgin: Huczny sylwester!

  W sobotę, 31 grudnia, Dorota "Doda" Rabczewska i zespół Virgin przywitają Nowy Rok koncertem na wrocławskim rynku. Później wokalistka i muzycy grupy, wraz z najbliższymi, wybierają się na prywatną imprezę. Szczegóły w rozmowie z portalem INTERIA.PL ujawnił Tomek Lubert, główny kompozytor i gitarzysta Virgin.

Wideo na temat: agata młynarska na wakacjach
 • Agata Młynarska popłakała się na wizji

  Gościem programu "Świat się kręci" była Aleksandra Wiśniewska – dziewczyna, która zdecydowała się zrezygnować z beztroskich wakacji, aby pomagać innym. Opowieść Oli o uratowanym półtorarocznym dziecku doprowadziła Agatę Młynarską do łez.

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.