• Informacje na temat:

  agata młynarska róża

Artykuły na temat: agata młynarska róża
 • Wojciech Młynarski zostanie dziadkiem!

  Agata Młynarska (51 l.) bardzo martwiła się kłopotami zdrowotnymi ojca. Na szczęście tata dziś czuje się lepiej i z rodziną oczekuje na kolejną wnuczkę.

 • "rodzinka.pl": Maciek Musiał dostał Różę Gali

  .... Mam nadzieję, że nie zawiodę tych wszystkich, którzy oddali na mnie swój głos i nadal będę robił to, co robię, najlepiej, jak potrafię - mówił Maciej tuż po zakończeniu uroczystości. Różami Gali nagrodzeni zostali także: Krystyna Janda (w kategorii "Teatr"), Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz ("Film"), Maryla Rodowicz ("Muzyka"), Beata Pawlikowska ("Książka") i Agata Młynarska ("Media").

 • Agata Młynarska: Robię swoje

  "Podjęłam wyzwanie, nie czekałam, aż ktoś do mnie wyciągnie rękę, sama wyszłam z inicjatywą" - mówi o swoim telewizyjnym show Agata Młynarska. Jak sama podkreśla, jej świat przestał wirować i zaczął się kręcić...

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Wianki w rytmie disco

  23 czerwca, tj. w najbliższą sobotę, na antenie Telewizji Polsat będziemy mogli obejrzeć transmisję z eventu "Wianki w rytmie disco, czyli wielki powrót lat 80-tych", podczas której wystąpią największe gwiazdy muzyki tamtych lat.