• Informacje na temat:

  agata młynarska sport

Artykuły na temat: agata młynarska sport
 • Agata Młynarska przerażona starością w Polsce! "Nie życzę nikomu"

  Agata Młynarska (52 l.) liczy, że jej starość będzie łagodna i bezbolesna. Nie wyobraża sobie bowiem, że jako staruszka będzie skazana na NFZ.

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Tajemnica sylwetki Agaty Młynarskiej

  ...- Kiedy skończyłam 40 lat, zorientowałam się, że moja bezkarność w jedzeniu została surowo ukarana. Wiedziałam, że albo odpuszczę, albo się pozbieram i wrócę do mojego rozmiaru 38 - wyznaje Agata Młynarska. Po wielu próbach schudnięcia, za namową Krzysztofa Ibisza, prezenterka zwróciła się o pomoc do dietetyczki i trenera, którzy opracowali dla niej dietę oraz program treningów. Agata poważnie...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • ..." - wyznała. Stan zdrowia nadal nie pozwala Agacie Młynarskiej na powrót do pracy. Wygląda na to, że nieprędko coś w tej sprawie się zmieni! "W zeszły czwartek Agata przeszła zabieg. Operacja...

 • Filmowy pocałunek Agaty Młynarskiej na antenie!

  Z okazji jesiennej premiery prowadząca program "Świat się kręci" Agata Młynarska przypomniała kilka najzabawniejszych momentów produkcji.

 • ...stworzenia ogromnej ilości memów. Potem Cyrus wydała nowy album, ale o nim już tak głośno nie było... Ten rok Agata Młynarska z pewnością może zaliczyć do bardzo udanych. Jej transfer z Polsatu do TVP(...) niemal każdy. Wszystko dzięki jej zamiłowaniu do amerykańskich futer, za które nie lubiła płacić. Niestety, podczas tego typu "zakupów" wpadła wraz z żoną byłego ministra sportu. Panie trafiły za...

 • Kurzajewski zastąpił Młynarską

  Zamiast Agaty Młynarskiej czwartkowe wydanie programu "Świat się kręci" w TVP1 poprowadził Maciej Kurzajewski. W piątek też pojawi się w roli prowadzącego. "To jednorazowe zastępstwa" - informuje portal Wirtualnemedia.pl dyrektor TVP1 - Piotr Radziszewski.

 • Ice Bucket Challenge w "Świat się kręci"

  Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski i Agata Młynarska postanowili dołączyć do światowej akcji na rzecz Stwardnienia Zanikowego Bocznego. Na żywo, w studiu programu "Świat się kręci" podczas premierowego odcinka wykonali Ice Bucket Challenge przypominając widzom charytatywną ideę akcji, której uległ świat sportu, polityki, biznesu i show-biznesu.

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

Wideo na temat: agata młynarska sport
 • Agata Młynarska: To, czego nas uczą, jest bez sensu!

  Agata Młynarska twierdzi, że zamiłowanie do aktywności fizycznej i przekonanie o jej dobroczynnym wpływie na zdrowie człowieka wyniosła z rodzinnego domu. Jej rodzice byli bowiem przekonani, że(...), jakie jest źródło pochodzenia tych rzeczy, skąd one są i przede wszystkim cieszyć się tym jedzeniem – mówi Agata Młynarska.