• Informacje na temat:

  agata młynarska swiat sie kreci

Artykuły na temat: agata młynarska swiat sie kreci
 • Agata Młynarska została "porwana"

  Gdy Agata Młynarska (51 l.) choć na chwilę znika z telewizji, od razu pojawiają się plotki, że ma problemy zdrowotne. Tak było i tym razem. Dziennikarka przez kilka dni nie widywana była w programie "Świat się kręci". Okazuje się, że została "porwana"!

 • Agata Młynarska wydoiła krowę

  Przed gwiazdą telewizji, Agatą Młynarską, stanęło nietypowe dla niej zadanie. Dziennikarka zmierzyła się ze sztuką dojenia krowy. Choć Młynarska przyzwyczajona jest raczej do trzymania mikrofonu, niż wymion, nie okazała strachu i ochoczo stawiła czoła wyzwaniu. Jak jej poszło?

 • Agata Młynarska wciąż żyje w zagrożeniu

  Agata Młynarska (53 l.) od kilku lat cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Dziennikarka każdego dnia budzi się z obawami...

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  Oburza się na "Małych Gigantów", a przed laty sama prowadziła podobny program.

 • Agata Młynarska: Rodzina bardzo się o nią martwi!

  Agata Młynarska (53 l.) znów musi zwolnić tempo. Powróciły problemy ze zdrowiem...

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • A jednak! "Świat się kręci" znika z anteny TVP! Młynarska komentuje

  Agata Młynarska (51 l.) miała dobre przeczucia. Program "Świat się kręci", którego była gospodynią, znika z anteny TVP. Jacek Kurski (50 l.) postawił na swoim!

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • "Świat się kręci" z nową porą emisji! Młynarska: Pozostawiam to bez komentarza

  Jacek Kurski. Niestety, Agata Młynarska nie może powiedzieć o takim szczęściu. W jej przypadku "dobra zmiana" oznacza jedno: ciągłą walkę o pracę. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Młynarska sama nie wie, czy jej kontrakt z TVP, który wygasa w sierpniu, zostanie przedłużony. Oprócz tego dziennikarki jest teraz znacznie mniej w telewizji. Wszystko przez to, iż program "Świat się kręci" zyskał dwóch...

 • Agata Młynarska nie wróciła do programu "Świat się kręci"

  Agata Młynarska, wbrew zapowiedziom, nie poprowadziła w ostatni poniedziałek, 2 czerwca, programu "Świat się kręci" w TVP1. Maciej Kurzajewski, który zastępuje dziennikarkę od 8 maja, będzie gospodarzem magazynu do zakończenia sezonu.

Wideo na temat: agata młynarska swiat sie kreci
 • "Świat się kręci" zniknie z anteny? Agata Młynarska komentuje

  Program „Świat się kręci” może być zdjęty z anteny TVP. Niewykluczone, że ostatni odcinek widzowie obejrzą już 10 czerwca. Agata Młynarska twierdzi, że nie jest zaskoczona takim rozwojem sytuacji(...) Agata Młynarska.

 • Agata Młynarska popłakała się na wizji

  Gościem programu "Świat się kręci" była Aleksandra Wiśniewska – dziewczyna, która zdecydowała się zrezygnować z beztroskich wakacji, aby pomagać innym. Opowieść Oli o uratowanym półtorarocznym dziecku doprowadziła Agatę Młynarską do łez.

 • Agata Młynarska namaszczona olejkiem!

  W programie „Świat się kręci" Agata Młynarska została namaszczona olejkiem szczęścia przez o. Jana Górę. Specjalny olejek Dominikanin otrzymał od samego Papieża Franciszka. "Proszę się nie śmiać, wy nic nie kapujecie" - zżymał się o. Jan Góra. Obecny w studio Radosław Pazura także skorzystał z okazji i poprosił Dominikanina o namaszczenie. Takie rzeczy tylko w publicznej telewizji! Oczywiście