• Informacje na temat:

  agata nowakowska

Artykuły na temat: agata nowakowska
 • "Na Wspólnej": Agata Załęcka jako najgorsza aktorka na świecie!

  Do obsady "Na Wspólnej" dołączyła Agata Załęcka, której bohaterka Renata Nowakowska została niedawno uśmiercona w "Na sygnale".

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Kamińska bez narzeczonego, Nowakowska z nowym chłopakiem...

  ...dziecka aktorki, nie odstępował jej nawet na krok. Nowym chłopakiem pochwaliła się z kolei Karolina Nowakowska, czyli Olga Jankowska-Ziober z "M jak miłość". Aktorka sprawiała wrażenie szczęśliwej i bardzo(...) z "Czasu honoru", Agata Nizińska, czyli Marina z "Wszystko przed nami", Klaudia Halejcio, czyli Sara z "Hotelu 52", Renata Dancewicz, czyli Weronika Wilk-Roztocka z "Na Wspólnej", Marta Dąbrowska...

 • Sylwester w Warszawie: znamy gwiazdy

  Poznaliśmy wykonawców, którzy zaprezentują się podczas sylwestrowej imprezy Polsatu w Warszawie. Mieszkańcy stolicy pożegnają rok na placu Konstytucji.

 • "Na Wspólnej": Nieoczekiwany powrót Kaliny

  Niebawem idealną harmonię w związku Norberta (Michał Malinowski) i Agaty (Aleksandra Radwan) zaburzy niespodziewany przyjazd Kaliny (Karolina Nowakowska) wraz z synem. Czy była ukochana zniszczy aktualną miłość Owczarka?

 • Tomasz Iwan znokautowany!

  Muzyka z lat 20-tych i 30-tych nie okazała się zbytnio szczęśliwa dla Tomasza Iwana. Piłkarz odpadł z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • "Przyjaciółki": Startuje 9. sezon! Zobacz, co wydarzy się w pierwszym odcinku

  ...(Małgorzata Socha) niespodziewana podróż do Nowego Jorku? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Michał Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska. Czy(...) rodzić w Nowym Jorku. Zuza, podczas rozmowy z Ingą na skypie, widzi Jerzego z piękną nieznajomą. Czy Agata (Anna Prus) jest nową partnerką Jerzego? Robert (Krzysztof Wieszczek) po wypadku siostry...

 • Rubik: Pojednanie w Sopocie?

  Na polsatowskim koncercie Sopot TOPTrendy Festiwal 2007 dojdzie do konfrontacji. Na scenie spotkają się Piotr Rubik ze swoim nowym zespołem oraz skłóceni z nimi soliści wspierani przez nowego dyrygenta.

 • "Przyjaciółki": Co w 9. sezonie?

  Dziewiąta seria "Przyjaciółek" to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czym Zuza wypełni pustkę w swoim życiu? Co przyniesie Indze niespodziewana podróż do Nowego Jorku? Czy Patrycja i Michał odbudują swoje małżeństwo? Czy Anka i Paweł wreszcie dotarli do bezpiecznego portu? Do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska. Czy nowe bohaterki skomplikują komuś życie? Dwanaście...

 • Sprawią, że zapłonie lód

  Najgorętsze show taneczne w lodowej scenerii powraca na antenę TVP2. Pierwszy odcinek programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" rozpocznie się 7 marca, jednak telewizyjna Dwójka już teraz oficjalnie przedstawiła wszystkich uczestników programu.

Zdjęcia na temat: agata nowakowska
Wideo na temat: agata nowakowska
 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.