• Informacje na temat:

  agatą pietras.

Artykuły na temat: agatą pietras.
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znów razem na scenie

  Beata Kozidrak (58 l.) i Andrzej Pietras (64 l.) rozwiedli się, ale wciąż wiele ich łączy. Mają dwie córki: Katarzynę i Agatę oraz kawał wspólnej historii za sobą. Nie tylko związani byli ze sobą prywatnie, ale także zawodowo. Wspólnie tworzyli i nadal tworzą Bajm. I to właśnie z tego względu pojawili się razem na scenie. W ten sposób świętowali 40-lecie powstania zespołu.

 • Ewa Farna: nerwy przed maturą

  4 maja, razem z 380 tys. innych uczniów, egzamin dojrzałości będzie zdawała Ewa Farna.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras: Ten ślub ich pojedna?

  .... Więc jest wszystko fajnie" – zapewniała Beata Kozidrak.  I rzeczywiście, niedaleko ich dawnego wspólnego gniazdka pod Lublinem Andrzej Pietras zamieszkał z partnerką, a Beata zaczęła nowe życie(...).  "Przyjaciele, zdecydowanie tak, małżeństwo, niestety, już nie, ale..." – mówił Pietras w telewizji przy innej okazji. Nie zdołał jednak dokończyć myśli, bo w słowo weszła mu prowadząca. Jednak...

 • Sylwester: Gdzie się bawić?

  Tradycyjnie już w ostatnim czasie o miano największej imprezy sylwestrowej rywalizują plenerowe koncerty organizowane w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znowu razem

  Beata Kozidrak (57 l.) przed kamerami telewizyjnymi zdecydowała się na poruszające i osobiste wyznanie...

 • Dla kogo Orły 2012?

  We wtorek, 7 lutego, ogłoszone zostały nominacje do nagród Polskiej Akademii Filmowej! W kategorii najlepszy film szansę na zwycięstwo mają produkcje: "W ciemności", "Róża" oraz "Sala samobójców".

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras omówili sprawę podziału majątku. Co zdecydowali?

  Mimo rozstania, Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) nadal utrzymują kontakty zawodowe. Zgodnie dysponują też wspólnym majątkiem. Nie sprzedadzą swojego domu pod Lublinem.

 • Sprawią, że zapłonie lód

  Najgorętsze show taneczne w lodowej scenerii powraca na antenę TVP2. Pierwszy odcinek programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" rozpocznie się 7 marca, jednak telewizyjna Dwójka już teraz oficjalnie przedstawiła wszystkich uczestników programu.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  Choć Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) są rozwiedzeni, łączy ich troska o córki. Wspierają obie, ale o młodszej – Agacie (24 l.) – myślą teraz bezustannie. Chcą zorganizować jej wyjątkowe wesele. To kolejny ślub w rodzinie. Wcześniej za mąż wyszła starsza z córek.

 • Orły: Szczęśliwa siódemka Smarzowskiego

  Tak zdecydowany triumf "Róży" podczas 14. gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orłów zaskoczył chyba nawet samego Wojtka Smarzowskiego. Podobnie jak Agnieszkę Holland, która z pewnością nie przypuszczała, że spotka ją tym razem aż tak druzgocąca klęska.

Zdjęcia na temat: agatą pietras.
Wideo na temat: agatą pietras.
 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...