• Informacje na temat:

  agata prawdziwe historie

Artykuły na temat: agata prawdziwe historie
 • Małgorzata Rozenek (36 l.) z zawodu jest prawniczką! Perfekcyjna Pani Domu ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adam Darski (37 l.) mógłby pracować jako nauczyciel. Nergal jest absolwentem Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego. Agata Młynarska (49 l.) także mogłaby uczyć w szkole. Dziennikarka ukończyła filologię polską na...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Agata Duda szczęśliwa. W pałacu prezydenckim będzie nowy lokator?!

  Kiedy Agata Duda (43) opuszczała rodzinny Kraków, by z mężem zamieszkać w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, nie mogła przewidzieć tego, co przydarzy się jej córce Kindze (21 l.). Dzisiaj wiele wskazuje na to, że "mała" będzie musiała dołączyć do rodziców. I to nie sama!

 • "Pani z przedszkola": Woronowicz z latawcem, Kulesza na dancingu i leżakująca Gruszka!

  Marcin Krzyształowicz powraca i przedstawia najbardziej zakręconą rodzinę w historii polskiej komedii! Tylko w "Pani z przedszkola" - następcy obsypanej nagrodami "Obławy" - widzowie odkryją, z kim Adam Woronowicz i Agata Kulesza chadzają do swingerskich klubów, co w Wigilię popija Krystyna Janda i za jakie zwierzę lubi przebierać się Karolina Gruszka.

 • Ogromny dekolt i seksowna bielizna! Tak Agata Młynarska podgrzewa temperaturę w związku

  Agata Młynarska (53 l.) wyciągnęła wnioski ze swojego życia i teraz próbuje żyć pełną parą. Przy okazji pomaga innym kobietom...

 • Kamil Kula: Zakochany salowy

  - Prawdziwe uczucie pokona największe trudności - zapewnia Kamil Kula, który w serialu "Na dobre i na złe" gra zakochanego salowego. - Szczepan jest wytrwały i nie odpuści - mówi o swoim bohaterze. - Dla miłości gotowy jest zrobić wszystko.

 • "Prawo Agaty": Agata nie składa ślubów czystości

  ...w pierwszym odcinku 5. serii? Relacja ta weszła na nowy etap z impetem. Przybysz i Dębski spędzili ze sobą namiętną noc i nie ostatnią w tym sezonie. W kolejnych odcinkach Agata, ku radości Dębskiego, nie(...) prawnych, na które powołują się bohaterowie, wszystko zgadzało się z obowiązującym prawem w Polsce. Pozwalamy sobie jedynie na uproszczenia, jeśli chodzi o czas, w którym opowiadamy nasze historie. Przed...

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • W dzieciństwie przeżyli prawdziwą tragedię!

  Dzisiaj są sławni, podziwiani i bardzo bogaci, ale ich życie nie zawsze było usłane różami. Poznajcie smutne historie gwiazd, które w młodości były świadkami naprawdę traumatycznych wydarzeń...

 • "Bogowie" : W rytmie serca

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego to oparta na faktach filmowa opowieść o życiu profesora Zbigniewa Religi, który w latach 80. dokonał pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce.

Zdjęcia na temat: agata prawdziwe historie