• Informacje na temat:

  agata przybysz marek debski pocalunek

Artykuły na temat: agata przybysz marek debski pocalunek
 • Przełom w "Prawie Agaty": Pocałunek i gorący seks!

  Agata (Agnieszka Dygant) i Krzysztof (Mirosław Baka) zdobędą się w końcu na odwagę, by się do siebie zbliżyć. W 10. odcinku zobaczymy sceny romantyczne i namiętne!

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • ​Gorący pocałunek w finale

  Przybysz, która spotka się z nim w areszcie. Usłyszy od niego, że wcale nie zamierza przyjąć oferty prokurator Marii Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska) i zostać świadkiem koronnym. Oczywiście Agata(...) Przybysz - wezwanie do sądu nie zostanie odwołane. Agata wystąpi w roli świadka, ale Okońska zapyta ją tylko o Marczaka i jego groźby. Po rozprawie okaże się, że Hubert chce się z nią spotkać po raz...

 • Kłopoty i... pocałunki!

  Agata spotka się w areszcie z Hubertem. Dowie się, że nie zamierza on przyjąć oferty Okońskiej i zostać świadkiem koronnym. Agata będzie nalegać, by to zrobił. W ten sposób sprawiłby, że śledztwo w sprawie jego oszustw, a więc także i ProSpectrum, zostałoby umorzone. Agata i jej wspólnicy byliby bezpieczni. Wychodząc od niego nadal nie będzie wiedziała, co postanowi. Rozbitą mecenas Przybysz...

 • Agata i mężczyźni

  W 4. odcinku "Prawa Agaty" tytułowa bohaterka (Agnieszka Dygant) wprost nie może opędzić się od pomocników. Swoją pierwszą sprawę chce poprowadzić aplikant Bartek (Michał Mikołajczak), wsparciem służy też Maciek (Łukasz Nowicki), a wszystkiemu przygląda się zazdrosny Marek (Leszek Lichota).

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany happy end w finale szóstego sezonu!

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu, a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • Wielkie finały waszych ulubionych seriali

  Czy mecenas Przybysz z "Prawa Agaty" wybierze Marka czy Krzysztofa? Kto panie na kolanach i oświadczy się w "Hotelu 52"? Jak potoczą się dalsze losy Boskich z "rodzinki.pl"? Tego dowiecie się tylko u nas! Zapraszamy na pierwszą część materiału o jesiennych finałach seriali!

 • Pięć najbardziej ekscytujących finałów seriali w 2012 roku!

  Najbardziej w napięciu trzymał finałowy odcinek "Paradoksu". Nie było wiadomo, czy inspektor Marek Kaszowski (Bogusław Linda) przeżyje, co stanie się z jego największym rywalem Piotrem Zielińskim (Andrzej Zieliński) i kto donosi?

 • Serialowe finały

  ..., a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). Przybysz i Dębski nigdy wcześniej nie byli tak daleko od siebie jak w tej serii. Ona(...) Zieliński) znów połączą siły. Gangster wprawdzie odkryje podwójną grę Dębskiego i zacznie go szantażować, ale ostatecznie uda się go przechytrzyć. Czy gorący pocałunek oznacza, że Agata i Marek zrozumieją...

 • Serialowy przewodnik

  ...na raka i próbuje popełnić samobójstwo. Wychodzi na jaw, że dokumenty pacjentów zostały zamienione. Do błędu przyznaje się Agata. Marek informuje ją, że razem z Dorotą uczestniczy w terapii(...) perypetie mecenas Przybysz. Agata broni prezenterki telewizyjnej, którą oskarżono o znęcanie się nad dzieckiem. Ambitny prokurator Hynek chce dowieść jej winy. Prawniczka w przeddzień decydującej...

Zdjęcia na temat: agata przybysz marek debski pocalunek