• Informacje na temat:

  agata rola

Artykuły na temat: agata rola
 • Agata Młynarska: Bez pracy gasła!

  Rola kobiety domowej, żony swego męża, była sprzeczna z jej naturą. Agacie Mlynarskiej (51 l.) brakowało adrenaliny związanej z pracą na wizji. Szczęśliwie to koniec jej udręki.

 • Agata Kulesza: Zrywam z dotychczasowym wizerunkiem

  "Gdy dostałam ten scenariusz, byłam nim zachwycona" - mówi Agata Kulesza o filmie "Pani z przedszkola", który realizuje Marcin Krzyształowicz, twórca głośnej "Obławy". Aktorka, o której mówi się, że ma szansę na nominację do Oscara za rolę w "Idzie", postanowiła zerwać ze swym dotychczasowym wizerunkiem.

 • Andrzej i Agata Dudowie: Jak wygląda ich małżeństwo?

  W Dzień Kobiet Agata Duda miała napięty grafik. Od rana szykowała się na spotkanie z paniami ze służb mundurowych, zaprosiła je do Pałacu Prezydenckiego. Pierwsza Dama była w doskonałym humorze, ale(...) Agata wraz z Kingą, zamiast uczestniczyć w premierze "Smoleńska", postanowiła obejrzeć film Woody’ego Allena.  Autorka książki "Pierwsza Dama Rzeczpospolitej", Anna Nowak, prześledziła losy pary...

 • Agata Kulesza do Oscara za rolę w "Idzie"?

  Barbra Streisand i Debra Winger są fankami "Idy", a Maggie Gyllenhaal i Alfonso Cuaron będą gospodarzami pokazów filmu Pawła Pawlikowskiego - poinformowali producenci "Idy". Agata Kulesza zostanie zgłoszona jako kandydatka do Oscara dla aktorki drugoplanowej - podali.

 • Agata Nizińska: Proponowano mi role przez łóżko

  Agata Nizińska (32 l.) opowiedziała co nieco o kulisach castingów do polskich produkcji.

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • Agata Duda: Dziś córka bardzo jej potrzebuje!

  Agata Duda (43 l.) ma coraz więcej obowiązków i coraz mniej czasu dla córki, która ostatnio nie ma lekko...

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Agata Kornhauser-Duda: tygodnik ujawnia, jaka jest jej słabość

  Jak czytamy w "Rewii", Agata Duda (44 l.) ma pewną słabość, a jest nią troska o dzieci. To dlatego tak chętnie spotyka się z mamami i ich małymi pociechami. To jest dla niej bardzo ważne.

 • Agata Kulesza: Rozpoznawalność? Jest przyjemna

  Od czasu nagrodzonej przed trzema laty roli w "Róży" aktorka odnosi same sukcesy. I wydaje się, że udział w oscarowej "Idzie" wcale nie stanowi ich apogeum. Teraz oglądamy ją w nowej serii "Krwi z krwi", której reżyser Jan Komasa twierdzi, że Agata Kulesza jest w szczytowej formie i może zagrać wszystko.

Zdjęcia na temat: agata rola
Wideo na temat: agata rola
 • Magda Cielecka w roli Agnieszki Osieckiej? Agata Passent: Byłoby cudownie

  Jeżeli trafią się zdolni autorzy scenariusza, to doczekamy się filmu o Agnieszce Osieckiej. Jest jednak pewien problem... - mówi Agata Passent, pytana, czy po historii o Marii Skłodowskiej-Curie i Michalinie Wisłockiej zobaczymy także opowieść o popularnej autorce tekstów.

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Kasia Nosowska o przyjaźni z Agatą Kuleszą

  Agata Kulesza z wyróżnieniem ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Zadebiutowała w 1994 roku w "Człowieku z..." Konrada Szołajskiego. Dziś jest jedną z najbardziej znanych i docenianych polskich aktorek, jednak początki jej kariery nie zapowiadały sukcesu. Przez wiele lat występowała w teatrze, grała mniejsze role filmowe, a na życie zarabiała, grając w serialach komediowych

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

Dyskusje na temat: agata rola
 • Re: "Klan": Agata umiera po porodzie!

  Śmierć, to rola życia Niklińskiej.

 • Re: ..

  Wspaniale zagrana rola w "Joannie" Zycze powodzenia.

 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  nieprawda,Marianna Kowalewska to bardzo słaba aktorka (amatorka, chyba) ,najlepsza rola to oczywiście Agata,dyrektorka Domu dziecka,Czarny ,Kamili, Justyna ,plus Pieczyński

 • Re: "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Janka to chodzący koszmar, męcząca ta rola powinni ją wywalić

 • Re: "rodzinka.pl": Agata Kulesza stoi u progu międzynarodowej kariery!

  Rodzinka pl to kupa, ale ta aktorka ma talent. Super rola w róży, zagrała ją doskonale. Wyjątkowo realistycznie.

 • Re: "Prawo Agaty": Szok! Agata w szpitalu, a Marek w łóżku z Ewą!

  Nie rozumiem jak sie niby objawia ta antypatyczna rola? ja nie widze w Agacie nic antypatycznego

 • Re: "rodzinka.pl": Agata Kulesza zarabiała mało. Ile zarabia teraz?

  Bardzo skromna życiowa osoba, pomaga biednym ludziom, pewnie mówiła o aktorach po szkole , rola w ,, Idzie '' rewelacyjna , naprawdę świetnie zagrała , dlaczego jak ktoś odnosi w naszym kraju sukces jest beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, życzę żeby inni aktorzy byli jak ona , naprawdę równa babka :)

 • Re: "Na Wspólnej": Arek wpadnie w wielkie tarapaty

  Maja Berlowska-Cyrwus to zona Piotra? (b fajna rola w tym filmie, wniósl ozywienie). Arek beznadziejny aseksualny facet, wogole nie pasuje do Ewy (swoj a droga ta to chyba ma pecha w milosci). Brzydka ta Agata od Norberta. Aktor ktory gra Tomka robi to coraz lepiej. Dobrze ze nie pojawia sie maly synek Kingi (zero talentu aktorskiego). Roma....porazka- kielbie we lbie. Nuda w wátku Olafa i Marty

 • Re: "Na dobre i na złe": Walka o Sylwię

  początku bawidamek, następnie zakochany w doktor Consalidzie gołąbek :D W końcu są razem, naprawdę się przy niej ustatkował :) Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) - kiedyś mało wyrazista, dopiero od(...), nic ująć - fajny gościu! Zuzanna Krakowiak (Julia Kamińska) - tragiczna rola w wykonaniu Julki Kamińskiej. Nigdy nie wiedziałam jej w gorszym wykonie, niż Zuzki z "Na dobre..." :( Przepraszam jeśli

 • Re: Odważna decyzja

  Masz się czym pochwalić Gago. Talent Anity jest niezaprzeczalny, co potwierdza rola w NDiNZ. Zwolennicy LiL zarzucają scenarzystom przesadę, że Lena w chęci posiadania dziecka niedługo wpadnie w obłęd. Tu, co by nie powiedzieć, rolę młodej kobiety w trakcie chemioterapii w całej gamie skuktów, gra znakomicie. A Agata i Piotr? Niewykluczone, że JJJ słusznie zakładasz.