• Informacje na temat:

  agata rola

Artykuły na temat: agata rola
 • Agata Buzek w czarnych włosach! Wygląda lepiej?

  Agata Buzek (42 l.), córka Jerzego Buzka, na przestrzeni lat niewiele się zmieniła. Szczupła sylwetka, długie nogi, jasne włosy to jej nieodłączne atrybuty. Tym bardziej zaskakiwać może najnowsze(...)..." - napisała jedna z komentujących. Wtedy Buzek pospieszyła z wytłumaczeniem. Okazuje się, że zmiana jest chwilowa i wiąże się z przygotowaniami do nowej roli. "Przecież to peruka, rola, nie ja...

 • Agata Kulesza: Zrywam z dotychczasowym wizerunkiem

  "Gdy dostałam ten scenariusz, byłam nim zachwycona" - mówi Agata Kulesza o filmie "Pani z przedszkola", który realizuje Marcin Krzyształowicz, twórca głośnej "Obławy". Aktorka, o której mówi się, że ma szansę na nominację do Oscara za rolę w "Idzie", postanowiła zerwać ze swym dotychczasowym wizerunkiem.

 • Agata Młynarska: Bez pracy gasła!

  Rola kobiety domowej, żony swego męża, była sprzeczna z jej naturą. Agacie Mlynarskiej (51 l.) brakowało adrenaliny związanej z pracą na wizji. Szczęśliwie to koniec jej udręki.

 • Agata Kulesza do Oscara za rolę w "Idzie"?

  Barbra Streisand i Debra Winger są fankami "Idy", a Maggie Gyllenhaal i Alfonso Cuaron będą gospodarzami pokazów filmu Pawła Pawlikowskiego - poinformowali producenci "Idy". Agata Kulesza zostanie zgłoszona jako kandydatka do Oscara dla aktorki drugoplanowej - podali.

 • Andrzej i Agata Dudowie: Jak wygląda ich małżeństwo?

  W Dzień Kobiet Agata Duda miała napięty grafik. Od rana szykowała się na spotkanie z paniami ze służb mundurowych, zaprosiła je do Pałacu Prezydenckiego. Pierwsza Dama była w doskonałym humorze, ale(...) Agata wraz z Kingą, zamiast uczestniczyć w premierze "Smoleńska", postanowiła obejrzeć film Woody’ego Allena.  Autorka książki "Pierwsza Dama Rzeczpospolitej", Anna Nowak, prześledziła losy pary...

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • Agata Nizińska: Proponowano mi role przez łóżko

  Agata Nizińska (32 l.) opowiedziała co nieco o kulisach castingów do polskich produkcji.

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Agata Duda: Dziś córka bardzo jej potrzebuje!

  Agata Duda (43 l.) ma coraz więcej obowiązków i coraz mniej czasu dla córki, która ostatnio nie ma lekko...

 • Agata Kulesza: Rozpoznawalność? Jest przyjemna

  Od czasu nagrodzonej przed trzema laty roli w "Róży" aktorka odnosi same sukcesy. I wydaje się, że udział w oscarowej "Idzie" wcale nie stanowi ich apogeum. Teraz oglądamy ją w nowej serii "Krwi z krwi", której reżyser Jan Komasa twierdzi, że Agata Kulesza jest w szczytowej formie i może zagrać wszystko.

Zdjęcia na temat: agata rola
Wideo na temat: agata rola
 • Magda Cielecka w roli Agnieszki Osieckiej? Agata Passent: Byłoby cudownie

  Jeżeli trafią się zdolni autorzy scenariusza, to doczekamy się filmu o Agnieszce Osieckiej. Jest jednak pewien problem... - mówi Agata Passent, pytana, czy po historii o Marii Skłodowskiej-Curie i Michalinie Wisłockiej zobaczymy także opowieść o popularnej autorce tekstów.

 • Telekamery 2017: Agata Załęcka o serialu "Na sygnale"

  Agata Załęcka opowiada o swojej roli w serialu "Na sygnale" oraz ostatnich szokujących wydarzeniach, jakie miały miejsce w Leśnej Górze. Aktorka wspomina o działaniach fanów, którzy nie pochwalają decyzji scenarzystów i swoich przyszłych planach zawodowych.

 • Tomasz Schuchardt: Agata Kulesza jest charakterna, ale przesympatyczna

  Agata Kulesza jest charakterna, ale to zależy od ludzi, z którymi przebywa – mówi Tomasz Schuchardt. Z odtwórczynią głównej roli w filmie „Ida” aktor spotkał się na deskach Teatru Ateneum, gdzie oboje grają w spektaklu „Mary Stuart”. Schuchardt twierdzi, że Kulesza jest przesympatyczną osobą, i bardzo lubi spędzać z nią czas.

Dyskusje na temat: agata rola
 • Re: "Klan": Agata umiera po porodzie!

  Śmierć, to rola życia Niklińskiej.

 • Re: ..

  Wspaniale zagrana rola w "Joannie" Zycze powodzenia.

 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  nieprawda,Marianna Kowalewska to bardzo słaba aktorka (amatorka, chyba) ,najlepsza rola to oczywiście Agata,dyrektorka Domu dziecka,Czarny ,Kamili, Justyna ,plus Pieczyński

 • Re: "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Janka to chodzący koszmar, męcząca ta rola powinni ją wywalić

 • Re: "rodzinka.pl": Agata Kulesza stoi u progu międzynarodowej kariery!

  Rodzinka pl to kupa, ale ta aktorka ma talent. Super rola w róży, zagrała ją doskonale. Wyjątkowo realistycznie.

 • Re: "Prawo Agaty": Szok! Agata w szpitalu, a Marek w łóżku z Ewą!

  Nie rozumiem jak sie niby objawia ta antypatyczna rola? ja nie widze w Agacie nic antypatycznego

 • Re: "rodzinka.pl": Agata Kulesza zarabiała mało. Ile zarabia teraz?

  Bardzo skromna życiowa osoba, pomaga biednym ludziom, pewnie mówiła o aktorach po szkole , rola w ,, Idzie '' rewelacyjna , naprawdę świetnie zagrała , dlaczego jak ktoś odnosi w naszym kraju sukces jest beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, życzę żeby inni aktorzy byli jak ona , naprawdę równa babka :)

 • Re: "Na Wspólnej": Arek wpadnie w wielkie tarapaty

  Maja Berlowska-Cyrwus to zona Piotra? (b fajna rola w tym filmie, wniósl ozywienie). Arek beznadziejny aseksualny facet, wogole nie pasuje do Ewy (swoj a droga ta to chyba ma pecha w milosci). Brzydka ta Agata od Norberta. Aktor ktory gra Tomka robi to coraz lepiej. Dobrze ze nie pojawia sie maly synek Kingi (zero talentu aktorskiego). Roma....porazka- kielbie we lbie. Nuda w wátku Olafa i Marty

 • Re: "Na dobre i na złe": Walka o Sylwię

  początku bawidamek, następnie zakochany w doktor Consalidzie gołąbek :D W końcu są razem, naprawdę się przy niej ustatkował :) Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) - kiedyś mało wyrazista, dopiero od(...), nic ująć - fajny gościu! Zuzanna Krakowiak (Julia Kamińska) - tragiczna rola w wykonaniu Julki Kamińskiej. Nigdy nie wiedziałam jej w gorszym wykonie, niż Zuzki z "Na dobre..." :( Przepraszam jeśli

 • Re: Odważna decyzja

  Masz się czym pochwalić Gago. Talent Anity jest niezaprzeczalny, co potwierdza rola w NDiNZ. Zwolennicy LiL zarzucają scenarzystom przesadę, że Lena w chęci posiadania dziecka niedługo wpadnie w obłęd. Tu, co by nie powiedzieć, rolę młodej kobiety w trakcie chemioterapii w całej gamie skuktów, gra znakomicie. A Agata i Piotr? Niewykluczone, że JJJ słusznie zakładasz.