• Informacje na temat:

  agata steczkowska

Artykuły na temat: agata steczkowska
 • Agata Steczkowska: Kościół odmawiał tacie ślubu kościelnego

  Agata Steczkowska (50 l.) rozpoczęła promocję książki, w której zdradza, że "jest dzieckiem księdza". Najstarsza z klanu udzieliła właśnie wywiadu jednemu z kolorowych magazynów...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Agata Steczkowska usłyszała na ulicy: „Jesteś wstrętna, bo jesteś dzieckiem księdza"

  Sekret rodziny, który najstarsza z sióstr, Agata Steczkowska (50 l.), wyjawiła w książce, sprawił, że ona i Justyna (44 l.) odsunęły się od siebie. Czy jej lektura przyniesie pojednanie?

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Agata Steczkowska: Nie wiem, czy rodzeństwo czytało moją książkę. Wysłałam każdemu

  Agata Steczkowska wysłała trzem braciom oraz pięciu siostrom po egzemplarzu swojej książki "Miłość wbrew regule", w której wyjawia, że ich ojciec był księdzem. Na razie jednak nie otrzymała informacji zwrotnej. Czyżby znane rodzeństwo nie utrzymywało ze sobą kontaktów?

 • We wtorek, 24 kwietnia, w Centrum Multimedialnym Foksal w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa, dotycząca wspólnego projektu Justyny Steczkowskiej i Pawła Deląga, głównego bohatera superprodukcji "Quo Vadis". "Mów do mnie jeszcze..." to tytuł płyty i promującego go singla. Na albumie znajdą się utwory miłosne najsłynniejszych polskich poetów w nowoczesnych aranżacjach. Justyna opowiedziała nam też o innych swoich planach na najbliższą przyszłość.

 • Agata Steczkowska promowała książkę sama. Żadna z sióstr nie przyszła!

  Justyna Steczkowska (44 l.), pozostała siódemka rodzeństwa oraz mama. - Niestety, nikt z rodziny nie przyszedł świętować literackiego sukcesu Agaty - zdradza "Na Żywo" uczestnik imprezy. - Autorka(...) drogę przeszli jej rodzice, by być razem. - Nie jestem typem skandalistki i kocham moich rodziców i rodzeństwo - stwierdziła na promocji Agata. Czy to zapewnienie wystarczy, by relacje w rodzinie znów...

 • Magda Steczkowska: 0:1 dla niej

  Kobiece spojrzenie na Euro - tak reklamowana jest piosenka "0:1 dla niej" w wykonaniu Magdy Steczkowskiej i grupy Indigo. W teledysku występują m.in. byli piłkarze Tomasz Iwan i Piotr Świerczewski.

 • Magda Steczkowska i Agata Duda w końcu się spotkały! Faktycznie są podobne?!

  ...nic szczególnego, gdyby w tym wydarzeniu kulturalnym nie brała udziału także Magda Steczkowska (42 l.). Kiedy Agata Duda (45 l.) pierwszy raz kilka lat temu pokazała się publicznie i zaczęła gościć na(...) prezydencka para, a koło niej właśnie Magdalena Steczkowska. Co zabawniejsze, panie stoją ramię w ramię i uśmiechają się porozumiewawczo. Czyżby postanowiły w końcu obrócić całą sytuację w żart...

 • Zmarł ojciec Justyny Steczkowskiej

  Stanisław Steczkowski, ojciec słynnej wokalistki Justyny, działacz kultury i dyrygent, zmarł w niedzielę, 7 stycznia, w szpitalu w Warszawie. Miał 65 lat. Pomimo tragedii trwająca obecnie trasa koncertowa rodzin Steczkowskich i Pospieszalskich będzie kontynuowana.

Zdjęcia na temat: agata steczkowska
Wideo na temat: agata steczkowska
 • Ostatnio głośno zrobiło się o książce napisanej przez Agatę Steczkowską. Kompozytorka i dyrygentka potwierdziła w niej, że tylko ona spośród całego swojego rodzeństwa przyszła na świat jako dziecko księdza. Dlaczego zdecydowała się na opisanie historii swojej rodziny? Jak rodzeństwo zareagowało na tę książkę? Dlaczego autorka nie dodała do niej zdjęć rodziny? Steczkowska wyjaśniła wszystko

 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.