• Informacje na temat:

  agenci abw

Artykuły na temat: agenci abw
 • Barwy szczęścia

  Bożena zostaje zabrana sprzed kościoła przez agentów ABW. Podczas przesłuchania Kowaluk oskarża ją, że złamała tajemnicę służbową, zdradzając narzeczonemu...

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • "Barwy szczęścia": Ślub i więzienie?

  Bożena zostaje zatrzymana przez ABW i trafia na przesłuchanie. Czy zamiast wesela i podróży poślubnej czeka ją… więzienie?

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • "Barwy szczęścia": Podejrzana panna młoda

  Bożena i Bruno wreszcie wymienią się obrączkami. Jednak świeżo upieczona mężatka zostanie oskarżona o poważne przestępstwo i odwieziona do ABW!

 • Przesłuchiwany przez ABW diler narkotyków oprócz Kuby Wojewódzkiego wymienił także nazwiska muzyków, którzy ponoć mieli zaopatrywać się u niego w niedozwolone używki.

 • Służby specjalne

  Białko uzyskuje znakomite rezultaty na testach w SUFO. Światło werbuje ją do ABW. Generał ostrzega Alpinistę, lidera partii mniejszościowej, by nie dążył...

 • Tomasz Lis ujawnia

  Tomasz Lis komentując decyzję o odsunięciu go od kierowania polsatowskimi "Wydarzeniami" powiedział, że szefostwo stacji od pewnego czasu podlegało "brutalnym atakom". Lis, który w czwartek ogłosił, że odchodzi z Polsatu, nie chce na razie mówić o szczegółach; zapowiada, że być może więcej powie po wyborach parlamentarnych.

 • Snajper

  Kola wynajmuje snajpera, który zabija Marata. Szajba nie ukrywa wściekłości. Michał jedzie do Ani - chce, aby wyznała mu prawdę. Wkrótce pojawiają się tam agenci ABW. Do OPZ zgłasza się funkcjonariusz Służb Wewnętrznych i pokazuje nagranie, na którym Młody próbuje zabić Marata. Szefowa odsuwa Witka od prowadzenia sprawy. Tymczasem w mieście zaczyna działać grupa zabójców do wynajęcia o nazwie MDM...

 • "Służby specjalne": Wszelkie podobieństwo przypadkowe?

  Działania polskich tajnych służb - to temat fabularnych "Służb specjalnych" w reżyserii i na podstawie scenariusza Patryka Vegi. Produkcja trafi do kin 3 października. Bohaterami niektórych wątków są politycy.

Wideo na temat: agenci abw
 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

 • Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

  Marissa wcale nie jest zwykłą gospodynią domową. Może i jest żoną słynnego reportera, kochającą i cierpliwą matką, ale należałoby dodać do tego jeszcze kilka szczegółów... Matkowanie Rebece i Cecilowi, którzy wyraźnie sobie tego nie życzą, wystawia jej cierpliwość na ciężkie próby. Ponadto jej mąż Wilbur nie grzeszy bystrością - przez lata nie zorientował się, że jego żona jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Świat Marissy zostaje wywrócony do góry nogami, gdy maniakalny Timekeeper...

Dyskusje na temat: agenci abw
 • Re: "Klan": Maciek otworzy preclownię w... Kanadzie?

  agenci CIA,FBI I ABW. Okaże się że maciek jest w Syrii,znajduje się na jednym z propagandowych filmów isis,wciela się tam w wyszkolonego bojownika,bezwzględnego likwidatora niewiernych. Z okrzykiem na ustach allah łazienka jest zamknięta rzuca się samotnie na pozycje wojsk Syrii zdobywając strategiczny przyczółek. Przez co zdobywa ksywę ,,samotny wilk" agenci wypytują o Maćka,proszą o wszystkie