• Informacje na temat:

  agenci mossadu

Artykuły na temat: agenci mossadu
 • Berlin

  Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia...

 • Helen Mirren agentką Mossadu

  Sam Worthington ("Terminator Salvation") i Helen Mirren ("Królowa") będą gwiazdami filmu "Debt", który opowie historię agentów izraelskiego wywiadu.

 • Członkowie radykalnego odłamu Piątej Kolumny zabijają trzech ambasadorów pokoju. Erica rusza w pościg za liderem ugrupowania Elim Cohnem, byłym agentem Mossadu. W odpowiedzi na działania Jacka i innych księży krytykujących gości Anna udaje się do Watykanu. Zamierza przekonać przywódców religijnych do tego, że przedstawiciele jej cywilizacji są pokojowo nastawieni względem ludzi.

 • Jak agent został fryzjerem

  Adam Sandler ( "50 pierwszych randek" ) wystąpi w komedii sensacyjnej "You Don't Mess With the Zohan". Aktor zagra agenta Mossadu, który zostaje fryzjerem. Produkcja filmu rozpocznie się latem w Los Angeles.

 • Goście

  Po zamordowaniu trzech ambasadorów pokoju przez radykalny odłam piątej kolumny Erica wyrusza w pościg za ich liderem Eli Cohnem, dawnym agentem Mossadu....

 • Izraelski doradca pomaga Spielbergowi

  Nowy obraz Stevean Spielberga "Monachium" wywołuje jeszcze przed premierą wiele kontrowersji. Przy promocji filmu w Izraelu amerykański reżyser postanowił skorzystać z pomocy jednego z kluczowych doradców tamtejszego premiera, Ariela Szarona. Obraz opowiada o zamachu na 11 izraelskich atletów podczas Igrzysk Olimpijskich w 1972 roku.

 • "Podwójna gra": Porwanie i polityczna intryga

  ...gra" (pierwszy sezon składa się z ośmiu epizodów) została zainspirowana zamachem na lidera Hamasu, dokonanym przez agentów Mossadu. Pierwsze dwa odcinki zostaną wyemitowane na antenie Fox Polska...

 • "Operacja Samum", czyli Pasikowski w Iraku

  W środę, 7 maja, mija 15 lat od premiery "Operacji Samum" Władysława Pasikowskiego. Film opowiadał prawdziwą, lecz bardzo tajemniczą historię brawurowej akcji polskich służb w Iraku, tuż przed rozpoczęciem pierwszej wojny w Zatoce Perskiej

 • Serialowy przewodnik

  .... Jego działania pozwalają uniknąć ponurej przyszłości. "Kamuflaż" odc.13 Annie znów spotyka agenta Mossadu, Eyala Lavina. Mężczyzna, chcąc zdobyć informacje, podszywa się pod pracownika CIA, co nie(...), że stoją za tym libańscy przemytnicy broni, którzy handlują skradzionym sprzętem wojskowym. Kieruje nimi były oficer Mossadu, Eli Zamar.

 • "Monachium" Spielberga: Od książki do filmu

  Równolegle z polską premierą kinową najnowszego filmu Stevena Spielberga, "Monachium" , którą zaplanowano na 27 stycznia, w polskich księgarniach pojawi się książka "Monachium. Zemsta" George'a Jonasa, która posłużyła reżyserowi za podstawę scenariusza.

Wideo na temat: agenci mossadu
 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

 • Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

  Marissa wcale nie jest zwykłą gospodynią domową. Może i jest żoną słynnego reportera, kochającą i cierpliwą matką, ale należałoby dodać do tego jeszcze kilka szczegółów... Matkowanie Rebece i Cecilowi, którzy wyraźnie sobie tego nie życzą, wystawia jej cierpliwość na ciężkie próby. Ponadto jej mąż Wilbur nie grzeszy bystrością - przez lata nie zorientował się, że jego żona jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Świat Marissy zostaje wywrócony do góry nogami, gdy maniakalny Timekeeper...