• Informacje na temat:

  agenci nieruchomości

Artykuły na temat: agenci nieruchomości
 • Mentalista

  Ekipa prowadzi śledztwo w sprawie śmierci agenta nieruchomości powiązanego z gangiem. Jane szuka tropów, które mogą go doprowadzić do Reda Johna.

 • W dokumencie HBO przyznał się do zabójstw

  Zamożny Amerykanin Robert Durst, ekscentryczny potomek rodziny z Nowego Jorku handlującej nieruchomościami, został zatrzymany w związku z niewyjaśnionymi zabójstwami sprzed ponad 10 lat, w przeddzień wyemitowania dokumentu, w którym przyznał się do morderstw.

 • "Na dobre i na złe": Zaskakująca ciąża Beaty!

  Maria Góralczyk z wykształcenia jest dziennikarką, ale pracuje w agencji nieruchomości i gra w „Na dobre i na złe”. Za sprawą pielęgniarki Beaty, w którą wciela się w serialu, Leśną Górą wstrząśnie skandal obyczajowy. Jej bohaterka zajdzie w ciążę, a gdy okaże się, kto jest ojcem dziecka, w szpitalu nastaną burzliwe czasy.

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Nowy dom Britney

  Britney Spears wyłożyła na nowy dom 8,9 miliona dolarów! Piosenkarka jest już w trakcie przeprowadzki do swojej nowej posiadłości w Calabasas na obrzeżach Los Angeles. Agenci nieruchomości potwierdzili, że nowy dom znajdujący się w zamkniętej społeczności "The Oaks".

 • Liam Gallagher, wokalista brytyjskiej formacji Oasis, przypuszczalnie znów będzie musiał pojawić się w sądzie. Na szczęście dla niego salę sądową odwiedzi tylko w charakterze świadka w sprawie kradzieży, jakiej dopuścili się kilka lat temu w jego domu dwaj agenci nieruchomości.

 • Spłata

  Agent nieruchomości jest jednym z podejrzanych w sprawie, w którą zamieszany jest były szef mafii.

 • Bob Dylan w Szkocji?

  Czyżby legendarny bard zamierzał porzucić Amerykę i przenieść się do Szkocji?

 • Józek po śniadaniu wybiera się do świeżo wynajętego dla Marysi mieszkania, aby dokończyć malowanie. Jacek spotyka się z agentem nieruchomości. Postanowili...

 • Pitt i Aniston: Dom na sprzedaż

  Była Hollywoodzka para Jennifer Aniston (36 l., "Bruce wszechmogący" ) i Brad Pitt (41 l., "Mr & Mrs Smith" ) wystawili swój kalifornijski dom na sprzedaż. Posiadłość została wyceniona na 28 milionów dolarów. Para, która oczekuje na finalizację rozwodu, sprzedaje dom w wyniku umowy rozwodowej - poinformował "Los Angeles Times".

Zdjęcia na temat: agenci nieruchomości
Wideo na temat: agenci nieruchomości
 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

 • Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

  Marissa wcale nie jest zwykłą gospodynią domową. Może i jest żoną słynnego reportera, kochającą i cierpliwą matką, ale należałoby dodać do tego jeszcze kilka szczegółów... Matkowanie Rebece i Cecilowi, którzy wyraźnie sobie tego nie życzą, wystawia jej cierpliwość na ciężkie próby. Ponadto jej mąż Wilbur nie grzeszy bystrością - przez lata nie zorientował się, że jego żona jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Świat Marissy zostaje wywrócony do góry nogami, gdy maniakalny Timekeeper...