• Informacje na temat:

  agenci polscy

Artykuły na temat: agenci polscy
 • Anna Skura w ciąży! Uczestniczka „Agent Gwiazdy 3” pokazała urocze zdjęcie!

  Anna Skura (32 l.), która zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki 3. edycji programu „Agent Gwiazdy”, właśnie podzieliła się wspaniałą wiadomością ze swoimi fanami.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Katarzyna Figura gwiazdą 2. edycji programu "Agent. Gwiazdy"?

  Już niebawem ruszają nagrania 2. edycji programu "Agent. Gwiazdy". Jeden z tabloidów ujawnia, że uczestniczką show będzie m.in. Katarzyna Figura (54 l.).

 • Powrót serialu "Z archiwum X"! Będzie 6 nowych odcinków

  Stacja Fox zrealizuje nową serię "Z archiwum X". Scenariusz do najnowszej produkcji napisze Chris Carter - twórca poprzednich odcinków cyklu. Do ról niezastąpionych agentów FBI powrócą David Duchovny i Gillian Anderson.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się zdjęciami z nowego "Agent Gwiazdy 3"!

  Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) pozazdrościła mężowi kariery w mediach i także zapragnęła zostać gwiazdą. Właśnie skończyła zdjęcia do nowej edycji programu „Agent Gwiazdy” i postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, jak jej poszło!

 • "Spectre": Na planie nowego filmu o Bondzie

  Właśnie pojawił się pierwszy materiał wideo związany z powstawaniem "Spectre", 24. obrazu o agencie 007. O pracy na planie opowiadają aktorzy Léa Seydoux i Dave Bautista, a także twórcy filmu. "Spectre" wejdzie do polskich kin 6 listopada.

 • Tomasz Kaczmarek (38 l.), znany szerzej jako Agent Tomek, za około pół roku zostanie ojcem!

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

 • "Bodo": Antoni Królikowski będzie tropił... Agenta!

  ...odcinku odpadać będzie jedna osoba, a wygra ten, komu pod koniec rozgrywki uda się trafnie wytypować Agenta. Antoni Królikowski przyjął propozycję udziału w "Agencie" z wielkim entuzjazmem, bo...

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

Zdjęcia na temat: agenci polscy
Wideo na temat: agenci polscy
Dyskusje na temat: agenci polscy
 • Re: "Czas honoru": Historyczna fikcja

  Polskie drogi to dobry serial ale do oglądania bo z historia to ma mało wspólnego, szczególnie jak pokazują GL/AL jako bohaterów a to zwykłe bandy były a ta niby lewica to agenci NKWD byli a nie polscy patrioci .