• Informacje na temat:

  agencja aktorska

Artykuły na temat: agencja aktorska
 • Ewa Kuklińska i Tomasz Stockinger: Ich romansem żyło całe środowisko aktorskie!

  Tomasz Stockinger (60 l.) nie chciał odejść od żony i małego synka. Ewa Kuklińska (64 l.) zaś pragnęła dziecka z nim... I wciąż liczyła na to, że on się jednak rozwiedzie.

 • Johnny Depp na planie filmu "Yoga Horses"

  Rola dziwaka, narkomana, pirata, wampira czy szalonego cukiernika nie jest dla Johnny'ego Deppa ciężkim wyzwaniem. Od lat jego aktorskie metamorfozy zachwycają wszystkich.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska jedzie na warsztaty aktorskie do Nowego Jorku

  Agnieszka Kaczorowska będzie się uczyć aktorstwa w Nowym Jorku. Tancerka z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. Rok temu nie udało jej się zdać egzaminu do szkoły teatralnej, ale jak zapewnia, w tej kwestii nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jej miłość do aktorstwa zaczęła się na planie serialu „Klan”, w którym już od 15 lat wciela się w postać Bożenki Lubicz.

 • Jim Broadbent: "Zapuszkowany" Święty Mikołaj

  Choć swoją karierę rozpoczynał w agencji aktorskiej, zrzeszającej artystów-brzydali, po latach ma na koncie Oscara, zaś wśród ról kreacje książąt, księży, jednej księżniczki, a nawet samego... Boga. Jim Broadbent, jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów Wielkiej Brytanii, powraca na ekrany kin w pełnym humoru obrazie "Uwolnić Mikołaja!".

 • Cezary Pazura: tygodnik ujawnia fakty dotyczące jego córki Anastazji

  ....  Ojciec nie ingeruje w jej wybory. Niczego nie proponuje, nie ułatwia. Choć sam był już producentem filmowym i reżyserem, nie ma w planach projektu z córką w roli głównej. O Anastazję dba agencja aktorska, cierpliwie chodzi na wskazane castingi, ale tam musi liczyć tylko na siebie. Niedawno wystąpiła w serialu "Na dobre i na złe".  - Tata nie wchodzi w rolę profesora. Nie pomaga mi przygotować się...

 • Roma Gąsiorowska: Uczy i występuje

  Roma Gąsiorowska realizuje się artystycznie na wielu polach. Ostatnio zagrała w filmie "Warsaw by Night", opowieści o kobietach w wielkim mieście. Cały czas działa też jako nauczycielka - w marcu startują jej warsztaty, nie tylko o profilu aktorskim.

 • Anka Wendzikowska nie pozostawia złudzeń! Wraca do "M jak miłość"

  Anka Wendzikowska (36 l.) nie rezygnuje z "kariery" aktorskiej!

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

 • Pierwszy skandal wokół "Sanatorium miłości"? Wiesia to podstawiona aktorka?!

  Wiesława Kwiatek (65 l.) jest jedną z seniorek biorących udział w "Sanatorium miłości". Jednak czujni internauci dopatrzyli się tego, że to nie jej pierwsze występy przed telewizyjną kamerą. Co więcej, Wiesia przyznaje się do współpracy z agencjami aktorskimi...

 • Tomasz Kot ogolił głowę do roli

  Przed Tomaszem Kotem kolejne aktorskie wyzwanie. Właśnie bierze udział w zdjęciach do komediodramatu "Życie jest piękne", w którym gra pierwszoplanową rolę. Film inspirowany jest historią zmarłego w 2009 r. aktora Tadeusza Szymkowa.

Zdjęcia na temat: agencja aktorska
Wideo na temat: agencja aktorska
 • Beata Ścibakówna: Nie daję córce żadnych rad

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu „Barwy szczęścia”. Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Doda fantazjuje: My, artyści, jesteśmy wszechstronni

  Doda od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Tomka Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku". (Agencja TVN/x-news)

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...

Dyskusje na temat: agencja aktorska
 • Re: "M jak miłość": To oni najwięcej namieszali w serialach w 2014!

  Kto tak mocno promuje faceta grającego Kaszubę? Ten facet jest sztywniejszy niż pień Azji i każdy kto zna się trochę na aktorstwie to potwierdzi. Jakie koneksje ma ten facet? Błagam, nie wmawiajcie ludziom, ze gra dobrze, bo będzie tragedią, jak jego gra będzie wyznacznikiem dobrej roboty aktorskiej dla innych.

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  "Jednak aktorka nie wiedziała, że jej latorośl ubiega się o rolę w "Emce". Otrzymała ją w drodze castingu, do którego zgłosiła ją agencja aktorska." Czy ktoś wierzy w takie brednie. Jak jest taką drętwą, sztuczną i mierna ą aktorką jak jej matka, to źle wróżę serialowi. Biorą do tego serialu miernoty, by nie wyróżniali się aktorsko na tle Muchy, Cichopek czy Mroczków.

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  " Jednak aktorka nie wiedziała, że jej latorośl ubiega się o rolę w "Emce". Otrzymała ją w drodze castingu, do którego zgłosiła ją agencja aktorska." Może i miała casting, ale trudno uwierzyć, że Małgorzata Pieńkowska nic o planach córki nie wiedziała.

 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  No jest wyraznie napisane - "Jednak aktorka nie wiedziała, że jej latorośl ubiega się o rolę w "Emce". Otrzymała ją w drodze castingu, do którego zgłosiła ją agencja aktorska". Aż nudne się to robi, jak za każdym razem gdy w jakimś serialu pojawia się wielce uzdolnione dziecko jakiś aktorów, ten sam tekst - nie miałam pojęcia! Szkoda, ze nikt ze sławnych rodziców nie ma na tyle wielkich jaj czy