• Informacje na temat:

  agent aktora

Artykuły na temat: agent aktora
 • Zmarł aktor Rip Torn

  Popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny Rip Torn zmarł we wtorek, 9 lipca, w wieku 88 - poinformowal jego agent Rick Miramontez.

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • "Bodo": Antoni Królikowski będzie tropił... Agenta!

  Antoni Królikowski, czyli młody Eugeniusz Bodo z nowego serialu TVP „Bodo”, najbliższe tygodnie spędzi w Republice Południowej Afryki, gdzie realizowane są zdjęcia do programu „Agent – Gwiazdy”. Aktor jest jednym z czternastu uczestników show TVN...

 • "Hitman: Agent 47": Jest zwiastun

  Wytwórnia 20th Century Fox udostępniła pierwszą zapowiedź filmu "Hitman: Agent 47" - na podstawie popularnej serii gier komputerowych. Światowa premiera produkcji planowana jest na 28 sierpnia.

 • "Agenci NCIS": Michael Weatherly odchodzi z serialu!

  Informacja ta została już potwierdzona przez stację CBS i samego aktora. "Po 13. sezonach Michael Weatherly zdecydował się odejść z produkcji pod koniec obecnej serii. To utalentowany aktor, a jako agent specjalny Tony Dinozzo pomógł 'Agentom NCIS' stać się tym, czym są teraz - najpopularniejszym serialem kryminalnym na świecie. Jesteśmy mu wdzięczni za jego wkład w produkcję i nie możemy się...

 • Omar Sharif ma Alzheimera

  Egipski aktor Omar Sharif, pamiętny "Lawrence z Arabii", ma Alzheimera - potwierdził w poniedziałek w rozmowie z agencją The Associated Press agent gwiazdora, Steve Kenis.

 • "Agenci NCIS": Pierwsze zdjęcia nowych agentów

  Poznajcie nowych bohaterów "Agentów NCIS".

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.

 • "Agenci NCIS": Nowy agent w zespole

  Zespół NCIS powiększył się właśnie o nowego agenta. Duane Henry, aktor znany z m.in. ról w serialach takich jak "Doctors", " Prawo i porządek" oraz "Dr Who", dołączył właśnie do obsady serialu.

 • Charlie Sheen wylądował w szpitalu

  Przedstawiciel Charliego Sheena wyjawił, że poważne zatrucie pokarmowe, jakie przeszedł aktor, było spowodowane przez spożycie małży.

Zdjęcia na temat: agent aktora
Wideo na temat: agent aktora
 • Antek Królikowski podzieli się z Macademian Girl wygraną z "Agenta"?!

  Tamara Gonzalez Perea znalazła się w finale programu "Agent - Gwiazdy" razem z aktorem Antonim Królikowskim, który wygrał program. Czy czuła się pokrzywdzona, że tylko jedno pytanie przesądziło o jej przegranej? "Ja nie miałam żadnych roszczeń do Antka" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" blogerka modowa Macademian Girl. "Obiecał mi skuter i ta myśl jest dla mnie bardzo optymistyczna" - zdradziła

 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Macademian Girl i Antek Królikowski są razem? Blogerka skomentowała plotki

  Z kim Tamara Gonzalez Perea wzięłaby udział w "Azja Express"? Czy stylistka nadal przyjaźni się z aktorem Antonim Królikowskim, z którym wzięła udział w programie "Agent"? "Wszystkie znajomości po 'Agencie' trzymam i to jest najfajniejsza nagroda z tego programu" - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" Macademian Girl. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.