• Informacje na temat:

  agent fbi

Artykuły na temat: agent fbi
 • "Agenci NCIS": Pierwsze zdjęcia nowych agentów

  Poznajcie nowych bohaterów "Agentów NCIS".

 • Powrót serialu "Z archiwum X"! Będzie 6 nowych odcinków

  Stacja Fox zrealizuje nową serię "Z archiwum X". Scenariusz do najnowszej produkcji napisze Chris Carter - twórca poprzednich odcinków cyklu. Do ról niezastąpionych agentów FBI powrócą David Duchovny i Gillian Anderson.

 • "Agenci NCIS": Nowy agent w zespole

  Zespół NCIS powiększył się właśnie o nowego agenta. Duane Henry, aktor znany z m.in. ról w serialach takich jak "Doctors", " Prawo i porządek" oraz "Dr Who", dołączył właśnie do obsady serialu.

 • Kyle MacLahlan wróci do Twin Peaks

  Kyle MacLahlan powtórzy rolę agenta Dale'a Coopera w kontynuacji kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Premiera nowej produkcji stacji Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") zaplanowana jest na 2016 rok.

 • "Agenci NCIS": Kolejne dwa lata z agentami!

  Stacja CBS zadecydowała w poniedziałek, że zrealizuje czternasty i piętnasty sezon "Agentów NCIS".

 • Jamie Alexander: Naga i wytatuowana

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jamie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

 • Agenci NCIS

  Kongresmen z Nowego Orleanu zostaje zamordowany. Ekipa Gibbsa łączy siły z zespołem FBI Fornella i lokalnymi siłami NCIS. Gibbs spotyka wieloletniego współpracownika...

 • 3. sezon serialu "Hannibal" od 5 czerwca w AXN

  Z nową tożsamością, lecz z tą samą niezaspokojoną żądzą zabijania, dr Lecter powraca w kolejnej odsłonie serialu "Hannibal". 5 czerwca o godz. 23, zaledwie dzień po amerykańskiej premierze, kanał AXN zaprosi widzów na pierwszy odcinek długo wyczekiwanego, trzeciego sezonu produkcji o najsłynniejszym mordercy w historii kina. Tym razem role się odwracają: Lecter ucieka i ukrywa się przed sprawiedliwością, z kolei Will Graham staje się myśliwym, który coraz lepiej poznaje swoją ofiarę.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Wraca agent Rosenfield

  Miguel Ferrer wraca do "Miasteczka Twin Peaks". Aktor ponownie wcieli się w rolę agenta FBI Alberta Rosenfielda. Na ekranie zobaczymy go za niecałe... dwa lata. Jak informowaliśmy wczoraj, ze względu(...) Lyncha. Aktor wystąpił m.in. w "Crossing Jordan", "Agentach NCIS: Los Angeles", "Ostrym dyżurze" i "Magii kłamstwa". W najnowszej odsłonie "Miasteczka Twin Peaks", oprócz Kyle'a MacLachlana, zobaczymy...

 • Producenci "American Hustle" pozwani!

  Twórcy holywoodzkiego hitu "American Hustle" muszą zmagać się z nietypowym problemem - donosi "The Hollywood Reporter". Wszystko przez dziennikarza naukowego, który twierdzi, że obraz przedstawia go w niekorzystnym świetle.

Zdjęcia na temat: agent fbi
 • "Czarna lista": Historia współpracy kryminalisty Raymonda z FBI. To nie zabawa, jak w „Mentaliście”. „Red” pomaga tylko, jeśli ma z tego korzyści. Manipuluje agentami i zabija bez mrugnięcia okiem. Etyka tutaj nie gra roli. Liczy się okazja do zemsty.
Wideo na temat: agent fbi
 • "Limitless" jesienią w TV!

  Serial oparty na filmie "Jestem Bogiem" z 2011 roku. Eddie Mora (Jake McDorman), agent FBI, zażywa narkotyk NZT, dzięki któremu uzyskuje nadludzką sprawność intelektualną. Pomaga mu to w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...

 • "Quantico" - trailer

  Zwiastun nowego serialu stacji ABC "Quantico" o grupie młodych agentów FBI.

 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

Dyskusje na temat: agent fbi
 • Re: "Życie na fali": Co dzieje się z Bellą Thorne?

  Ted Gunderson - The Great Conspiracy Exposed PL.avi: https://www.youtube.com/watch?v=IoSD7CqKWDw Emerytowany agent FBI "Honcho" Ted Gunderson obnaża w tym wideo wszystko ze szczerym patriotycznym(...) zbrodnię i korupcję prowadzone pod osłoną prawa przez Iluminatów, oszukańcze FBI i mordercze CIA oraz inne agencje federalnego rządu które pozostają poza kontrolą. Ted ostrzega, że o ile Amerykanie się nie

 • Re: Lena przyjeżdża do Leśnej Góry na spotka...

  Nie bój się! Nie rozwiodą się. Na takie szczęście bym nie liczyła... :D Tyle, że w tym wątku będzie wiać nudą za chwilę. Może by się pojawił nagle ojciec Leny, który byłby no... Czekam na propozycje. Moja propozycja to agent FBI.