• Informacje na temat:

  agent mossadu

Artykuły na temat: agent mossadu
 • "The Spy": Sacha Baron Cohen jako agent Mossadu w produkcji Netflixa

  We wrześniu na Netflixie zadebiutuje sześcioodcinkowy miniserial, którego bohaterem będzie Eli Cohen, był agent Mossadu. W główną rolę wcieli się Sacha Baron Cohen.

 • Jak agent został fryzjerem

  Adam Sandler ( "50 pierwszych randek" ) wystąpi w komedii sensacyjnej "You Don't Mess With the Zohan". Aktor zagra agenta Mossadu, który zostaje fryzjerem. Produkcja filmu rozpocznie się latem w Los Angeles.

 • Berlin

  Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia...

 • Helen Mirren agentką Mossadu

  Sam Worthington ("Terminator Salvation") i Helen Mirren ("Królowa") będą gwiazdami filmu "Debt", który opowie historię agentów izraelskiego wywiadu.

 • Członkowie radykalnego odłamu Piątej Kolumny zabijają trzech ambasadorów pokoju. Erica rusza w pościg za liderem ugrupowania Elim Cohnem, byłym agentem...

 • Izraelski doradca pomaga Spielbergowi

  Nowy obraz Stevean Spielberga "Monachium" wywołuje jeszcze przed premierą wiele kontrowersji. Przy promocji filmu w Izraelu amerykański reżyser postanowił skorzystać z pomocy jednego z kluczowych doradców tamtejszego premiera, Ariela Szarona. Obraz opowiada o zamachu na 11 izraelskich atletów podczas Igrzysk Olimpijskich w 1972 roku.

 • Goście

  Po zamordowaniu trzech ambasadorów pokoju przez radykalny odłam piątej kolumny Erica wyrusza w pościg za ich liderem Eli Cohnem, dawnym agentem Mossadu....

 • "Monachium" Spielberga: Od książki do filmu

  Równolegle z polską premierą kinową najnowszego filmu Stevena Spielberga, "Monachium" , którą zaplanowano na 27 stycznia, w polskich księgarniach pojawi się książka "Monachium. Zemsta" George'a Jonasa, która posłużyła reżyserowi za podstawę scenariusza.

 • Netflix: Sacha Baron Cohen jako szpieg na pierwszym zwiastunie "The Spy"

  Według oficjalnej zapowiedzi "The Spy" to serial zainspirowany prawdziwą i głośną historią byłego agenta Mosadu Eliego Cohena, który dzięki swojej działalności infiltracyjnej w Syrii zmienił bieg historii Izraela". Inspiracją dla twórców serii były losy byłego agenta Mossadu, który pod przykrywką przebywał w Syrii we wczesnych latach 60. W serialu wystąpią Sacha  Baron Cohen, Noah Emmerich...

 • S. Spielberg: Kontrowersyjny film

  Mimo że "Monachium", najnowszy film Stevena Spielberga ( "Wojna światów" , "Terminal" ) o palestyńskim zamachu na izraelskich sportowców, jeszcze nie wszedł na ekrany kin, już wywołuje kontrowersje. Zarówno Palestyńczycy, jak i Żydzi, zarzucają reżyserowi, że nie konsultował się z nimi podczas pracy nad filmem.

Wideo na temat: agent mossadu
 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...

Dyskusje na temat: agent mossadu