• Informacje na temat:

  agent tancerza

Artykuły na temat: agent tancerza
 • Britney jednak nie zaręczona

  Ostatnio świat obiegła informacja, że Britney Spears zaręczyła się ze swoim agentem. Doniesieniom zaprzecza sam "narzeczony".

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Cichopek rozstaje się z mężem?

  Zawodowe drogi Kasi Cichopek i Marcina Hakiela rozchodzą się. Celebrytka szuka nowego agenta, który pokieruje jej karierą...

 • "Matrix": Neo kontra agenci Smith

  Na internetowej stronie telewizji MTV ukazał się kilka dni temu krótki wywiad z Keanu Reevesem, bohaterem drugiej części kultowego "Matrixa" . Aktor opowiedział m.in. o scenie walki pomiędzy Neo i sklonowanymi agentami Smith oraz o sekwecji tanecznej, która pojawia się w filmie "Matrix - Reaktywacje" .

 • Michał Piróg wylatuje z "You Can Dance"? Zastąpi go Rafał Maserak?!

  Wygląda na to, że w tanecznym show TVN-u szykują się spore zmiany. Ostatnio media obiegły informacje, jakoby z programu miała zniknąć Kinga Rusin. Niektórzy są przekonani, że zastąpiona zostanie... Weroniką Marczuk. Na otarcie łez stacja zaproponowała jej poprowadzenie nowego formatu - "Agenta". Jednak podobno to nie koniec zmian w jury "You Can Dance". Jak donosi "Fakt", z programem może...

 • Mściwa Geri Halliwell

  Geri Halliwell, była wokalistka grupy Spice Girls, zwolniła swojego tancerza, gdy wydało się, że wcześniej pracował on dla innej byłej Spicetki, Emmy Bunton. Podobno Geri twierdziła, że może on jej "przeszkodzić na drodze do sukcesu".

 • Ciąg dalszy afery w "Azja Express". Pawlicki przeprasza, a Piróg szokuje kolejną wypowiedzią!

  ...zadanie stworzyć sprośne wierszyki na temat swoich konkurentów. Widzów najbardziej zbulwersowała poezja Antka i jego towarzysza, Pawła Ławrynowicza. Chodziło konkretnie o jego rymowanki na temat tancerza...

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.

 • Serialowy przewodnik

  ...egzaminy do Wyższej Szkoły Sztuk Scenicznych Heleny Nałęcz-Gonzales. Konkurencja jest ogromna. Dochodzi do konfliktu między dwoma kandydatami na tancerza - Piotrem i Robertem. odc.2 Rekrutacja zostaje(...). Jego działania pozwalają uniknąć ponurej przyszłości. "Kamuflaż" odc.13 Annie znów spotyka agenta Mossadu, Eyala Lavina. Mężczyzna, chcąc zdobyć informacje, podszywa się pod pracownika CIA, co nie...

 • Banderas: Kocham brać to, na co mam ochotę

  Przy okazji premiery filmu "Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams", drugiej części familijnej produkcji "Mali agenci" , w reżyserii Roberta Rodrigueza, hollywoodzki gwiazdor Antonio Banderas udzielił wielu wywiadów. W jednym z nich opowiedział nie tylko o pracy na planie "Spy Kids 2", ale także o swym nowym filmie "Once Upon a Time in Mexico", który jest kontynuacją "Desperado" .

Wideo na temat: agent tancerza
 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...