• Informacje na temat:

  agent tomasz

Artykuły na temat: agent tomasz
 • Tomasz Karolak: Zemsta jego kobiet?

  To się musiało kiedyś tak skończyć! Tomasz Karolak (47 l.) najbliższy miesiąc spędzi nie w objęciach nowej ukochanej, a... z dziećmi w domu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • "Agent Gwiazdy 2": Oto lista uczestników!

  Program "Agent" po raz pierwszy został wyemitowany w 2000 roku i cieszył się dużą popularnością. Po szesnastu latach stacja postanowiła wrócić do tego formatu, jednak tym razem z udziałem osób znanych. W ubiegłym roku w odświeżonej wersji "Agenta" mogliśmy oglądać m.in. Antoniego Królikowskiego, Rafała Maślaka, Joannę Jabłczyńską, Michała Szpaka czy Huberta Urbańskiego, który okazał się...

 • Fenomen "Pingwinów z Madagaskaru"

  Nareszcie zobaczymy je w kinie! Już w najbliższy piątek, 30 stycznia, na polskie ekrany trafi pełnometrażowa produkcja "Pingwiny z Madagaskaru". Czy film powtórzy sukces, jaki na całym świecie odniósł kultowy serial telewizyjny o przygodach Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego?

 • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znowu razem?

  Kiedy po raz pierwszy pojawił się publicznie z atrakcyjną blondynką u boku, nikt nie miał wątpliwości, że dosięgła go strzała Amora... Tomasz Karolak (47 l.) nawet nie próbował ukryć chemii(...). Tymczasem aktor cieszy się z czasu spędzanego z rodziną. Już nie może doczekać się emisji programu "Agent-Gwiazdy", w którym wzięła udział Viola. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Pingwiny z Madagaskaru" wracają

  Pojawił się kolejny zwiastun kinowej wersji przebojowego serialu animowanego "Pingwiny z Madagaskaru". Zwiastun trwa ponad 4,5 minuty i dowiadujemy się z niego, jak zawiązała się słynna drużyna sympatycznych pingwinów.

 • Co teraz robi agent Tomek? Ma rodzinę, niedawno znów został ojcem!

  Tomasz Kaczmarek (41 l.), nazywany „agentem Tomkiem”, znów został ojcem! Niedawno na świecie pojawiło się jego drugie dziecko. Szczęśliwy tata opowiedział o tym w tabloidzie.

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Agent Tomek został ojcem!

  Tomasz Kaczmarek (39 l.), czyli słynny Agent Tomek, właśnie został ojcem!

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

Wideo na temat: agent tomasz
 • Alan Andersz będzie Renulką "Agenta"? "Nie wszyscy muszą cię lubić"

  Alan Andersz powoli wyrasta na najbardziej zarozumiała i nielubianą postać z drugiej edycji "Agenta"! Już w pierwszym odcinku zdążył pokłócić się z Tomaszem Niecikiem, któremu zabronił nawet jedzenia przy nim pomarańczy, bo to "zaburza jego przestrzeń". W ciągu odcinka na jaw wychodziły jego kolejne matactwa. Celebryta ma spore szansę, aby zostać męskim odpowiednikiem Renulki, ale chyba

 • Tomasz Oświeciński w show Jakóbiaka!

  Zobacz zapowiedź odcinka "20m2 Łukasza" z gwiazdą "Pitbulla", trenerem personalnym i uczestnikiem "Agenta" Tomkiem Oświecinskim!

Dyskusje na temat: agent tomasz
 • Re: TVN chwali się wynikami

  Książka o TU SK U juz do kupienia !!!. Donald Tu sk jako niemiecki agent BND !!!. Zobaczcie jak Donald T i Janusz Lewandowski z dawnej KLD okradali Polskę !. NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI DONALDA TU SK A - WOJCIECH SUMLIŃSKI oraz Budzyński Tomasz major ABW. https://www.youtube.com/watch?v=3w3NbABWBUw&t=326s

 • Re: TVN chwali się wynikami

  Książka o TU SK U juz do kupienia !!!. Donald Tu sk jako niemiecki agent BND !!!. Zobaczcie jak Donald T i Janusz Lewandowski z dawnej KLD okradali Polskę !. NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI DONALDA TU SK A - WOJCIECH SUMLIŃSKI oraz Budzyński Tomasz major ABW. https://www.youtube.com/watch?v=3w3NbABWBUw&t=326s .....

 • Re: "M jak miłość": Tomek się buntuje!

  nowa aktorka grajaca Pauline -bardzo ladna kobieta ....tylko czemuz ?o czemuz "Tomasz Agent o Minie Nieprzeniknionej"jest jeszcze w serialu ...drazni mnie okrutnie ...drewniak i juz.

 • Re: "M jak miłość": Ula i Bartek - miłość na przekór wszystkim!

  hmmm... i to jest pomysła... tylko nie tak jak myślisz... trzeba teraz paru chłopaczków, z Bartkiem na czele, zamknąć w pierdelku i przygotowywać do ucieczki - jak w skazanym... a np. Tomka przesunąć z CBŚ do świeżo powołanego Archiwum X... i robi się teren do akcji!... Oba Mroczki porywają kosmity, co prowadzą eksperymenta na bliźniaki, bo same nigdy takich klonów nie miały, a agent AX Tomasz

 • Re: "M jak miłość": Ula i Bartek - miłość na przekór wszystkim!

  kosmity, co prowadzą eksperymenta na bliźniaki, bo same nigdy takich klonów nie miały, a agent AX Tomasz ich ściga po Ziemi i po za Ziemią, bo dzieciarnia z Grabiny, bedąc na wagarach, w pobliskim bagnie