• Informacje na temat:

  agent tomasz małecki

Artykuły na temat: agent tomasz małecki
 • Co łączy Marczuk-Pazurę z Kwaśniewskimi?

  Agent CBA o operacyjnym nazwisku "Tomasz Małecki" prowadził równolegle sprawę Weroniki Marczuk-Pazury oraz... "domu państwa Kwaśniewskich".

 • Kto zagra Weronikę Marczuk?

  Weronika Marczuk, producentka filmowa, prawniczka, aktorka, była jurorka telewizyjnego show "You Can Dance" i uczestniczka "Tańca z gwiazdami", zamierza nakręcić film o swym zatrzymaniu przez CBA w związku z podejrzeniami o korupcję.

 • Marczuk "straciła wszystko"

  Weronika Marczuk nie może doczekać się końca śledztwa, które toczy się w jej sprawie. Powód? Prokuratura wciąż nie otrzymała stenogramów z podsłuchów. Słynny agent CBA ogłosił natomiast, że wybiera się na emeryturę, w wieku 34 lat!

 • Marczuk: Odzyska to, co straciła?

  Weronika Marczuk, jedna z ofiar słynnego agenta CBA - Tomka, nie może doczekać się końca śledztwa, gdyż prokuratura wciąż nie dostała stenogramów z podsłuchów.

 • Marczuk oczyszczona z zarzutów?

  Prokuratura oczyszcza z zarzutów płatnej protekcji Weronikę Marczuk . Jak ustalili nieoficjalnie reporterzy śledczy RMF FM, jeszcze w tym tygodniu prokuratorzy umorzą sprawę rzekomej łapówki, którą celebrytka miała wziąć od podstawionego agenta CBA.

 • Weronika Marczuk bez zarzutów

  Prokuratura oczyszcza z zarzutów płatnej protekcji Weronikę Marczuk. Jak ustalili nieoficjalnie reporterzy śledczy RMF FM, jeszcze w tym tygodniu prokuratorzy umorzą sprawę rzekomej łapówki, którą celebrytka miała wziąć od podstawionego agenta CBA.

 • Weekend w serialach

  .... Zawiadamiają policję. Wkrótce zostaje zatrzymany złodziej Tomasz Haczyk. Nagle do domu powraca Kotoński. Nocul ustala, ze księgozbiór profesora jest ubezpieczony na milion złotych. Pluskwa, jako podstawiony(...) policjantom Alex. "Cisza nad rozlewiskiem" odc.6 Kuba postanawia pomóc Piernackiemu i Tomaszowi w ich biznesie, którym jest prowadzenie stadniny. Pobyt mężczyzny na Mazurach bardzo niepokoi Krzysztofa...

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Weekend w serialach

  ...w parku, w pozycji półsiedzącej, z patykiem w ręku i kostką domina obok. Funkcjonariusze odkrywają, że w podobny sposób działał przed laty Tomasz Gut, który jakiś czas temu wyszedł z więzienia. Okazuje(...). "Czarna lista" odc.17 Liz stara się wyjaśnić zagadkę zniknięcia Jolene, która niedawno miała nieporozumienia z Tomem. W swoich działaniach może liczyć na pomoc byłego agenta specjalnego Reddingtona...

 • Weronika Marczuk w "Tańcu..."

  Weronika Marczuk, była żona aktora Cezarego pazury, dołączyła do grona uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Tym samy potwierdziły się nasze informacje.