• Informacje na temat:

  agent tomek kulisy

Artykuły na temat: agent tomek kulisy
 • Agent Tomek o Weronice Marczuk

  W książce Piotra Krysiaka "Agent Tomek. Spowiedź" słynny pracownik CBA zdradza kulisy znajomości z m.in. Beatą Sawicką i Weroniką Marczuk . "To one do mnie lgnęły" - mówi agent.

 • Co łączy Marczuk-Pazurę z Kwaśniewskimi?

  Agent CBA o operacyjnym nazwisku "Tomasz Małecki" prowadził równolegle sprawę Weroniki Marczuk-Pazury oraz... "domu państwa Kwaśniewskich".

 • Marczuk rozstała się z partnerem

  Weronika Marczuk i Maciej Gołyźniak podobno już od miesiąca nie są parą. Rozstali się po publikacji książki agenta Tomka.

 • Pierwszy fragment książki Marczuk!

  ...10 listopada ukaże się książka Weroniki Marczuk o agencie Tomku i słynnej aferze związanej z zatrzymaniem gwiazdy przez CBA. Jeden z magazynów opublikował krótki fragment książki "Chcę być jak agent".

 • Cichopek się wstydzi..?

  Ubiegły rok to prawdziwy wysyp książek celebrytów. Mogliśmy nauczyć się od Krzysztofa Ibisza, jak dobrze wyglądać po 40, od Kingi Rusin dowiedzieć się, jak żyć; dzięki Weronice Marczuk poznawaliśmy kulisy jej afery z CBA i agentem Tomkiem itd. Młode mamy mogły z kolei poradzić się Kasi Cichopek, jak być seksowną po urodzeniu dziecka. Autorką książki nie jest oczywiście sama aktorka - stoi za nią...

 • Serialowy przewodnik

  ...! Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?     "M jak miłość" odc. 1035 Tomek wyznaje Agnieszce, że rozstał się z Małgosią. Następnie jedzie do Grabiny(...) płacić Radkowi odszkodowania. Natomiast Izabela decyduje się zatrudnić mamę Radka w administracji szpitala. Aleks rzuca się z pięściami na Wiktora! odc.1828 Kacper zdradza Aleksowi kulisy...

 • Serialowy przewodnik

  ...w postanowieniu. Tomek poucza bliskich, jak dbać o środowisko. odc.22, 23 Boscy planują wczasy w Rewalu. Pakowanie i podróż okazują się skomplikowane. Po wakacjach powrót do codziennej rutyny też nie jest(...) dzieci. Poznają też kulisy sporu dwóch matek. odc.10 Do domu sióstr skrada się starszy mężczyzna w mundurze. Wywołuje zamieszanie, wyjmując karabin. Prudencja szuka przyczyn jego zachowania. odc...

 • Staram się być znośny

  Reżyserem, który stworzył dla BBC Sport spektakularny klip w stylistyce filmów fantasy, promujący transmisję igrzysk olimpijskich w Soczi, jest Polak Tomek Bagiński. Utytułowany artysta odsłania kulisy swojej pracy i codziennego życia.

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.