• Informacje na temat:

  agent tomek z kobietami

Artykuły na temat: agent tomek z kobietami
 • Narzeczona agenta Tomka ma raka!

  Tomasz Kaczmarek (37 l.), czyli słynny agent Tomek, pochwalił się ostatnio w mediach swoją nową narzeczoną. Niestety, para nie może w pełni cieszyć się szczęściem - wybranka posła PiS-u ma nawrót raka tarczycy.

 • Więckiewicz agentem Tomkiem?

  - Nie mógłbym zagrać agenta Tomka...To jest przystojny, ładny mężczyzna... Ja się chyba nie nadaję - Robert Więckiewicz powiedział na premierze filmu "Zwerbowana miłość".

 • Tomasz Karolak: Zemsta jego kobiet?

  Aktor będzie musiał zająć się Leną (11 l.) i Leonem (5 l.), bo Violetta Kołakowska (41 l.), jego była partnerka i matka dzieci, bierze udział w programie "Agent - Gwiazdy" i wyjechała na miesiąc na(...), jak spaceruje po hollywoodzkich bulwarach albo po plaży w Malibu, obejmując ukochaną. Nie spodziewał się, że jego misterny plan legnie w gruzach... - Violę zabolało, że Tomek układa sobie życie...

 • Rusin skasowała samochód

  Wciąż pędzi, nie ma czasu na marzenia, przyjaźń i miłość. Czy wypadek, któremu Kinga Rusin ostatnio uległa, stanie się dla niej ostrzeżeniem, że czas zwolnić tempo i pomyśleć wreszcie także o sobie?

 • Agent Tomek się ustatkował

  Słynny z łamania serc i karier posłankom i celebrytkom agent Tomek (37 l.) to dziś szacowny emeryt i zarazem przedsiębiorca, który występuje pod własnym nazwiskiem Tomasz Kaczmarek .

 • Gwiazdy oskarżają Niecika - „On kłamie”!

  Tomasz 'Niecik' Niecikowski (34 l.) nie zyskał sympatii wśród uczestników 2. edycji programu „Agent Gwiazdy”. Mimo że odpadł już z programu, dalej kłóci się z gwiazdami!

 • "Zrujnowana" Marczuk szaleje w Hiszpanii!

  Weronika niedawno żaliła się, że afera z agentem Tomkiem "doszczętnie ją zrujnowała". Chyba nie na tyle, żeby nie móc pozwolić sobie na luksusowe wakacje...

 • Kołakowska zbuntowała się

  Celebrytka ma za sobą pracę w modelingu, rozbieraną sesję zdjęciową dla męskiego magazynu, a także kilka serialowych epizodów, m.in. w serialu "Daleko od noszy", "Na dobre i na złe" czy "Rodzinka.pl". Choć spodziewa się drugiego dziecka, nie zamierza odpoczywać. Jak dowiedział się dwutygodnik "Party", właśnie zatrudniła agenta i przez najbliższe trzy miesiące "będzie rozkręcać sprawy, którymi...

 • ​Nowa bohaterka - Paulina!

  W kolejnym odcinku "M jak miłość" (numer 1010) Tomek (Andrzej Młynarczyk) pozna piękną bizneswoman: Paulinę Głowacką. A do obsady serialu dołączy Agnieszka Żulewska ("Barwy szczęścia", "Na Wspólnej").

 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak: W końcu będzie dobrze?

  ...dojrzałą decyzję, by skorzystać z pomocy terapeuty-psychologa. - Jakiś czas temu na takie wizyty zdecydował się Tomek. Ostatnio Viola zrobiła podobnie. Chcą uporać się ze sprawami, jakie tkwią(...) Karolak przyznał, że wciąż był rozbity między kobietami i własnymi emocjami. - Muszę jeszcze odrobić lekcje, również z dzieciństwa, żeby móc kochać pełnym sercem, tak jak się powinno - mówił. Zaczął od...

Wideo na temat: agent tomek z kobietami
 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...