• Informacje na temat:

  agenta nieruchomości

Artykuły na temat: agenta nieruchomości
 • Mentalista

  Ekipa prowadzi śledztwo w sprawie śmierci agenta nieruchomości powiązanego z gangiem. Jane szuka tropów, które mogą go doprowadzić do Reda Johna.

 • W dokumencie HBO przyznał się do zabójstw

  Zamożny Amerykanin Robert Durst, ekscentryczny potomek rodziny z Nowego Jorku handlującej nieruchomościami, został zatrzymany w związku z niewyjaśnionymi zabójstwami sprzed ponad 10 lat, w przeddzień wyemitowania dokumentu, w którym przyznał się do morderstw.

 • "Na dobre i na złe": Zaskakująca ciąża Beaty!

  Maria Góralczyk z wykształcenia jest dziennikarką, ale pracuje w agencji nieruchomości i gra w „Na dobre i na złe”. Za sprawą pielęgniarki Beaty, w którą wciela się w serialu, Leśną Górą wstrząśnie skandal obyczajowy. Jej bohaterka zajdzie w ciążę, a gdy okaże się, kto jest ojcem dziecka, w szpitalu nastaną burzliwe czasy.

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Beata i Jacek czekają na agenta nieruchomości. Umówili się na obejrzenie mieszkania do zamiany. Daniel wybiera się do Agaty, ma zamiar dłużej u niej zostać,...

 • Posiadłość Bonda sprzedana

  Dom na kalifornijskiej plaży, który "grał" w filmie "Diamenty są wieczne" (1971), z Seanem Connerym w roli agenta 007, został sprzedany na aukcji za sumę 5,5 miliona dolarów. Nieruchomość położoną w miejscowości Palm Springs, zbudowano w 1968 roku dla Arthura Elroda, znanego hollywoodzkiego dekoratora wnętrz.

 • Spłata

  Agent nieruchomości jest jednym z podejrzanych w sprawie, w którą zamieszany jest były szef mafii.

 • Ice-T: Przeprowadzka do Nowego Jorku

  Ice-T, znany amerykański raper i aktor, przeprowadza się z zachodniego na wschodnie wybrzeże USA. W związku z tym do kupienia jest hollywoodzka rezydencja artysty. Ice-T kupił swą willę w Hollywood Hills w 1992 roku za 1,2 miliona dolarów. Do dziś jej cena podskoczyła do 2,2 miliona.

 • Józek po śniadaniu wybiera się do świeżo wynajętego dla Marysi mieszkania, aby dokończyć malowanie. Jacek spotyka się z agentem nieruchomości. Postanowili...

 • Meryl Streep u Agnieszki Holland?

  Bohaterką kolejnego filmu Agnieszki Holland będzie Polka mieszkająca w USA, Kaja Mirecka-Plos. Kandydatkami do zagrania głównej roli są Meryl Streep, Holly Hunter i Annette Bening.

Zdjęcia na temat: agenta nieruchomości
Wideo na temat: agenta nieruchomości
 • Mysi agenci

  Animowana komedia przygodowa, w której Stefan Malutki zmierzy się z najtrudniejszym zadaniem w karierze mysiego agenta i udowodni światu, że MYSZje niemożliwe są nie tylko dla orłów. Stefan Malutki staje się celem perfidnej intrygi rekina show-biznesu, który zamierza uwięzić mówiącą myszkę i uczynić z niej gwiazdę telewizji. Na szczęście Stefan może liczyć na pomoc nowej przyjaciółki - odważnej mysiej mistrzyni salsy Loli.

 • Agent XXL: Rodzinny Interes

  Agent XXL wraca i ma ze sobą wsparcie - towarzyszy mu pasierb o imieniu Trent. Martin Lawrence po raz trzeci wcielił się w agenta FBI, Malcolma Turnera, a Trent a zagrał Brandon T. Jackson. Kiedy chłopak staje się przypadkowo świadkiem morderstwa, Malcolm postanawia zapewnić mu bezpieczeństwo - przebiera go za Charmaine i umieszcza w szkole dla dziewcząt, a sam po raz kolejny udaje Mamuśkę. Muszą złapać mordercę zanim ich namierzy... Widzowie poznali Mamuśkę w 2000 roku oglądając film "Agent...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...