• Informacje na temat:

  agentka rosyjska w usa

Artykuły na temat: agentka rosyjska w usa
 • "Homeland": Premiera 5. sezonu już dziś!

  ...praw człowieka. Sielanka się skończy, gdy ich koleżanka (Sarah Sokolovic) przyniesie ukradzione przez hakera tajne dane CIA o podsłuchiwaniu Niemców przez służby USA. Jonas zechce to nagłośnić, ale(...) rezydentki wywiadu w Berlinie, Allison (Miranda Otto). Ona wyznaczy za to cenę - była agentka ma wydać CIA informatora fundacji. "Rozwód" z Saulem Carrie będzie w kropce, zwłaszcza że nie może też...

 • Jolie znowu agentką?

  Trwają rozmowy nad wyprodukowaniem drugiej części filmu "Salt". Angelina Jolie, którą obsadzono w głównej roli przyznała, że jeśli tylko otrzyma propozycję zagrania w kontynuacji filmu, z pewnością się zgodzi.

 • Przez 24 godziny

  ...wraz z Rosjaninem do USA przybył materiał nuklearny. Hastings prosi Renee, aby jeszcze raz zgłębiła środowisko rosyjskiej mafii. W misji pomaga jej Jack.

 • Jennifer Garner: Aktorka o stu twarzach

  Jennifer Garner, amerykańska aktorka, znana przede wszystkim za sprawą serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Daredevil" i "Elektra", 17 kwietnia obchodzi 40 urodziny.

 • Serialowy przewodnik

  ...proponuje, by w grudniu polecieli do USA i odwiedzili Małgosię. Wtedy wszystko sobie wyjaśnią. Jurek pojawia się w bistro i oznajmia Ali, że chce sprzedać kucyka Basi, bo jego utrzymanie jest zbyt(...) romans młodej żony sir Rolanda z jego synem, biskupem. "Intelligence" odc.6 Gabriel bada sprawę nagłego wybuchu epidemii groźnego wirusa w Teksasie. Mógł go rozprzestrzenić mężczyzna podejrzany...

 • Chuda Angie i źli Rosjanie

  "Salt" , reż. Philip Noyce, USA 2010, dystrybutor UIP, premiera kinowa 27 sierpnia 2010 roku.

 • Konczałowski o "Królu Learze"

  Próby spektaklu "Król Lear" w warszawskim Teatrze na Woli, w reżyserii rosyjskiego reżysera filmowego i teatralnego Andrieja Konczałowskiego, dobiegają końca. Premierę spektaklu, w którym rolę tytułową zagra Daniel Olbrychski, zaplanowano na przyszłą sobotę, 21 stycznia. Rola Króla Leara jest uhonorowaniem 60. urodzin Olbrychskiego. Aktor osobiście namówił Konczałowskiego do pracy w Polsce.

 • Olbrychski zagra z Angeliną Jolie

  Daniel Olbrychski zagra jedną z ról w filmie "Salt" w reżyserii Philipa Noyce'a. Partnerować będzie mu Angelina Jolie.

 • Polak, który wykiwał KGB : Zobacz plakat "Jacka Stronga"

  O działaniach tego Polaka przez lata niewiele się mówiło. W końcu za ekranizację jego niesamowitej historii wziął się mistrz kina sensacyjnego - Władysław Pasikowski. Film "Jack Strong", który powstał na bazie prawdziwej historii pułkownika Kuklińskiego - jednego z największych szpiegów naszych czasów, wejdzie do kin już 7 lutego.

 • Szpieg, który doradzał Angelinie Jolie

  Melissa Mahle, były szpieg CIA, to kobieta, która o ukrywaniu się i przybieraniu wielu osobowości wie prawie wszystko. Prawdy o niej nie znała nawet jej własna matka. Ostatnio jednak Mahle stała się osobą publiczną, prawie gwiazdą, ponieważ to ona doradzała Angelinie Jolie na planie jej najnowszego szpiegowskiego thrillera "Salt".