• Informacje na temat:

  agentka scully

Artykuły na temat: agentka scully
 • Paranoje agentki Scully czyli życie po „Archiwum X”

  ...agentka Scully z "Archiwum X", tutaj jako inspektor Stella Gibson. Czarny uniform FBI ustąpił miejsca kobiecym garsonkom i wydekoltowanym bluzkom, ale aura tajemniczości pozostała. Stella ma dużo...

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • "Z Archiwum X": Wraca Margaret Scully

  W najnowszym sezonie "Z Archiwum X" z wizytą wpadnie Margaret Scully, czyli matka najpopularniejszej agentki FBI.

 • Agentka Scully idzie na wojnę

  Gillian Anderson wyzwoliła się tymczasowo z okowów roli agentki Scully. Aktorka wyprodukuje i wystąpi w roli głównej w biograficznym filmie.

 • Nowa rola agentki

  Gillian Anderson, czyli agentka Dana Scully z serialu "Z archiwum X", zagra w nowej produkcji "Hannibal". Poznaj szczegóły!

 • Agentka Scully opuszcza Archiwum X

  Gillian Anderson, znana głównie dzięki roli agentki FBI Dany Scully, postanowiła opuścić popularny serial "Z Archiwum X". Aktorka oznajmiła, że zagra jeszcze tylko w następnej serii, po której definitywnie pożegna się z seriale m. W wywiadzie dla dziennika The Sunday Times , Anderson wyznała także, iż otrzymała propozycję wystąpienia na deskach londyńskiego West Endu.

 • "Z Archiwum X": Mulder i Scully w tarapatach, czyli nowy zwiastun 10. sezonu

  ...krótko, wspaniale. Dowód? Poniższy dialog pomiędzy Scully i Mulderem.. - Stąpasz po cienkim lodzie - stwierdza poważnie Dana. -Wiem, co robię - odpowiada nonszalancko Fox. Co jeszcze czeka widzów w styczniu 2016 roku? Okazuje się, iż siedem lat po wydarzeniach z filmu "Chcę wierzyć" rozpadł się związek Scully i Muldera. Agenci FBI pozostali jednak przyjaciółmi i, jak dowiadujemy się w pierwszym...

 • Gillian Anderson, amerykańska aktorka, którą znamy przede wszystkim z serial u "Archiwum X", uznała, że potrzebuje mężczyzny - w prawdziwym życiu, nie na planie filmowym. Pragnie tego również sześcioletnia córka aktorki, która bardzo chciałaby mieć rodzeństwo.

 • "Amerykańscy bogowie": Gillian Anderson w obsadzie

  Kolejna gwiazda dołączyła do obsady produkcji stacji Starz. Tym razem jest to sama agentka Dana Scully, czyli Gillian Anderson.

 • "Scully" zostaje w Archiwum X

  Gillian Anderson, filmowa agentka Dana Scully, przedłużyła kontrakt z producentami serial u "Archiwum X" na udział w kolejnych odcinkach serii aż do maja 2002 roku. W nowych odcinkach, których realizacja rozpocznie się jesienią, Scully będzie wyjaśniać zagadkę tajemniczego zniknięcia Muldera.

Zdjęcia na temat: agentka scully
Dyskusje na temat: agentka scully