• Informacje na temat:

  agentki

Artykuły na temat: agentki
 • "Klan": Ula zostanie agentką... Korbasa?

  ...- Skąd ty wytrzasnąłeś tę Ulę? - zapyta Korbas (Marcin Kołaczkowski) ojca, nie mogąc się nadziwić, że pod wpływem agentki, o której nikt z branży nie słyszał, Arkadiusz (Daniel Olbrychski) znów zaczął komponować. - Sam bym potrzebował takiej osoby! - stwierdzi syn Nowika.

 • Olga Bołądź powraca jako agentka

  Wiosną na antenę Dwójki trafi miniserial na podstawie scenariusza głośnego filmu Patryka Vegi "Służby specjalne". Jedną z głównych ról zagrała w nim Olga Bołądź. Aktorka pojawi się też w wersji telewizyjnej tej historii.

 • Jacek Borkowski ma romans ze swoją agentką? Oto prawda!

  ...u źródła, jaka jest prawda. Zatelefonowali do agentki aktora i w odpowiedzi usłyszeli, że między nią a Jackiem Borkowskim nigdy nie było żadnego romansu. "Owszem, przyjaźnimy się z Jackiem od wielu lat...

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • "MacGyver": Amy Acker jako agentka CIA

  Acker wcieli się w postać agentki CIA, która podczas misji w Caracas zostaje schwytana przez wroga. Jest to pierwsza telewizyjna rola aktorki po zakończeniu zdjęć do "Person of Interest" ("Impersonalni"/"Wybrani"). W ostatnim czasie do stałej obsady "współczesnej" wersji serialu dołączyły Sandrine Holt ("The Returned", "Mr. Robot") oraz Tristin Mays. Za sterami nowego serialu o przygodach...

 • Statham chce być Bondem

  Gwiazdor filmów akcji Jason Statham ("Agentka", "Szybcy i wściekli 7, "Niezniszczalni 3", "Angielska robota") chętnie zagrałby Jamesa Bonda. Aktor wyznał, że gdyby taka oferta się pojawiła, nie wahałby się ani chwili.

 • "Komisarz Alex": Śledztwo pod nadzorem... agentki wywiadu

  W mieszkaniu, w którym znalezione zostanie ciało 40-letniego inżyniera, nieoczekiwanie pojawi się komendant Mędrzak (Zbigniew Lesień) w towarzystwie młodej kobiety. - To pułkownik Lea Sokołowska z Agencji Wywiadu - przedstawi ją prowadzącemu śledztwo Górskiego (Krystian Wieczorek). - Ma do pana kilka pytań - doda.

 • Olga Bołądź: Pomylono mnie z mężczyzną

  Kiedy w sklepie ktoś powiedział do mnie: "Proszę pana", poczułam, że jestem blisko stworzenia takiej postaci, jaką chciałam - mówi Olga Bołądź. W filmie Patryka Vegi aktorka zagrała agentkę służb specjalnych.

 • Agentka Krupy zdradziła jak się pracuje z gwiazdą! Nie ma lekko!

  Joanna Krupa (38 l.) od lat jest jedną z gwiazdek TVN-u. Realizuje coraz więcej nowych projektów i jak się okazało, to zasługa jej agentki!

 • Anna Nehrebecka o starzeniu się z godnością

  "Gdy miałam zatrudnić swoją pierwszą agentkę, zapytała mnie, kiedy zrobię sobie botoks? Powiedziałam, że nie zrobię tego" - mówi Anna Nehrebecka. Aktorka jest jedną z bohaterek programu "Okiem Ohme. Polka wiecznie młoda".

Zdjęcia na temat: agentki
Wideo na temat: agentki
 • "Agentka Carter": Zwiastun 2. sezonu

  Zwiastun 2. sezonu serialu "Agentka Carter".

 • Agentka

  Komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar") w roli agentki do zadań specjalnych, która stosuje wysoce oryginalne metody działania.

 • "Agentka Carter": Scena z 2. odcinka

  Scena z drugiego odcinka serialu "Agentka Carter".

 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

Dyskusje na temat: agentki