• Informacje na temat:

  agnes polska gwiazda

Artykuły na temat: agnes polska gwiazda
 • "Na wariackich papierach": Szaleństwo to metoda!

  ...zdawałoby się wykluczających się nawzajem kategoriach - "dramat" i "komedia". Tym fenomenem było właśnie "Na wariackich papierach". Wciągająca chałtura Choć Telewizja Polska, która wyemitowała(...) i pod koniec trzeciego sezonu wysłali swych bohaterów do łóżka, wyniki oglądalności natychmiast spadły. No cóż, zawsze najciekawsze jest gonienie króliczka... Gwiazda kontra debiutant Cybill Shepherd...

 • Dygant w Nowym Jorku

  ...ulubioną kafejkę, w której już po kilku dniach poczuła się "u siebie". "Przychodzisz pierwszego dnia, zamawiasz śniadanie i mówisz, ze jesteś Agnes z Polski. Drugiego dnia mówią ci: - Cześć , trzeciego już: - Cześć, Agnes , czwartego dają ci buziaka na dzień dobry i czujesz się jak w domu. A jak wyjeżdżasz, żegnają jak przyjaciółkę". Choć przyznaje, że nowojorczycy mówią bardzo niewyraźnie i z okropnym...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • Jak pokonać "Niezniszczalnych"?

  Prawdziwi mężczyźni czy prawdziwe kobiety? Królowa komedii romantycznych Jennifer Aniston ("Tak to się teraz robi"), legenda europejskiego kina Romy Schneider ("Inferno - niedokończone piekło") i wschodząca gwiazda hiszpańskiego kina Elena Anaya ("Wyspa zaginionych") spróbują powalczyć w tym tygodniu o względy kinowych widzów z "Niezniszczalnymi" Sylvestra Stallone'a.

 • Niania w Nowym Jorku

  Aktorka, której sławę przyniosły seriale - "Fala Zbrodni" i "Niania" - jest bardzo ambitna i nie ma zamiaru poprzestawać na sitcomach. W ramach doskonalenia się Agnieszka Dygant już drugi rok z rzędu poleciała do Nowego Jorku, by szkolić język angielski.

 • Tamara Gee: Powinniśmy być pokorni

  W pracy nad nowym albumem wokalistce Tamarze Gee (niegdyś znanej jako Isis Gee) pomagał Walter Afanasieff, producent i kompozytor mający na koncie współpracę z m.in. Mariah Carey i Celine Dion.

 • Ale Kino! Ponad 100 filmów w programie!

  Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zaprasza na dziewięć dni wypełnionych niezwykłymi filmami z całego świata. 26. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! rozpoczyna się tam 12 grudnia.

 • Co na Nowych Horyzontach?

  W programie tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) zostanie pokazanych około 550 filmów z 45 krajów w 11 dni (w tym 250 filmów pełnometrażowych na ponad 600 seansach). 150 z nich będzie miało polskie premiery podczas festiwalu.