• Informacje na temat:

  agnieszka chylińska przeprasza

Artykuły na temat: agnieszka chylińska przeprasza
 • ...- Jestem głodna, macie coś do jedzenia, jakąś suchą bułkę? - pytała Agnieszka Chylińska zgromadzoną w kołobrzeskim amfiteatrze publiczność. Ta pomogła i poczęstowała wokalistkę bułką. Całą sytuację możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

 • "Mam talent": Wielki powrót Mateusza Guzowskiego

  Wyeliminowany z "X Factor" przez Czesława Mozila Mateusz Guzowski był bohaterem najnowszego odcinka programu "Mam talent" (4 października).

 • Bartek Fetysz o inicjatywie Dody: Królowa obłudy, PR opanowany do perfekcji

  ...własnej skórze. Zgłosiło się kilka nazwisk, m.in. Beata Kozidrak, Honey Skarbek, Saszan czy Magda Steczkowska. Jako pierwsza Dodzie odmówiła Agnieszka Chylińska, pisząc, że "zmienianie świata(...) zacząć. (...) Jak chcesz siać dobro to zacznij od siebie. Gdzie wystąpienie publiczne z 'przepraszam'? Nie ma. I co po koncercie? Podacie sobie dłonie? Przekażecie znak pokoju? Czy ktoś w to...

 • Agnieszka Chylińska przeprasza

  Agnieszka Chylińska, piosenkarka znana z kontrowersyjnych zachowań i wulgaryzmów rzucanych ze sceny, podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego przeprosiła Krzysztofa Krawczyka.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska: Co się dzieje w ich związku?!

  Chajzera kolejnego maila. Tym razem niejaka pani Irena przepraszała reportera i prosiła go o wybaczenie. Czyżby przestraszyła się linczu ze strony fanów Chajzera? Więcej plotek na następnej stronie(...) "Surprise, Surprise" miał wyjątkowo niskie wyniki oglądalności. Pokonał go m.in. program "Mali Giganci", gdzie w jury zasiada Wojewódzki, Chylińska i Bujakiewicz. Żałujecie? Więcej plotek na...

 • "Kompetentna tylko Chylińska"

  Mateusz Ziółko, jeden z bohaterów programu "Mam talent", kuje żelazo póki gorące - jego zespół De Vils nagrywa właśnie debiutancki album.

 • O.N.A. powróci?

  Gościem wtorkowego (13 marca) programu Kuby Wojewódzkiego był Grzegorz Skawiński. Muzyk nie wykluczył ponownej współpracy z wokalistką Agnieszką Chylińską, z którą odnosił sukcesy w grupie O.N.A.

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  Kazik chciał się sądzić o sześć słów, a niepokorna Agnieszka Chylińska pokochała listy przebojów. Kanye West zepsuł młodej wokalistce wieczór i został nazwany przez prezydenta Obamę idiotą. Przedstawiamy najbardziej spektakularne wizerunkowe wpadki gwiazd!

 • Kora chlapnęła. Szał oceniania

  "To jest coś innego niż Michael , który jest taki strasznie prostacki" - raczyła powiedzieć Kora w programie "Must Be The Music".

 • Duet Mikis/Wolski prezentuje "Serce"

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do utworu "Serce" - singla promującego debiutancki album duetu Mikis/Wolski.

Wideo na temat: agnieszka chylińska przeprasza
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...