• Informacje na temat:

  agnieszka chylińska ryszard

Artykuły na temat: agnieszka chylińska ryszard
 • Agnieszka Chylińska "chce przystąpić do matury"!

  Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Agnieszka Chylińska (38 l.) postanowiła w końcu zadbać o swoją edukację!

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Agnieszka Chylińska tak szczera jeszcze nigdy nie była! Miała łzy w oczach!

  Agnieszka Chylińska (42 l.) nigdy nie przebierała w słowach, mówiąc o czymkolwiek. Znana z ostrego języka i wyrażania swoich poglądów, bez względu na wszystko, udzieliła chyba najbardziej szczerego wywiadu w swoim życiu.

 • Agnieszka Chylińska w ciąży!

  Jak donosi gazeta "Fakt", Agnieszka Chylińska, "największa skandalistka polskiej sceny muzycznej ostatnich lat, nieobliczalna, drapieżna i ostra" zaskoczyła po raz kolejny! Wokalistka pod koniec kwietnia zostanie mamą!

 • Agnieszka Chylińska: Dopadła ją proza życia!

  Agnieszka Chylińska (37 l.) ma chyba coraz więcej wątpliwości, czy warto aż tak poświęcać się dla rodziny...

 • Chylińska planuje drugie dziecko?

  Czy Agnieszka Chylińska chce powiększyć rodzinę?

 • Agnieszka Chylińska "wreszcie wolna"!

  Agnieszka Chylińska (40 l.) zdecydowała się w końcu spełnić swoje marzenie...

 • Agnieszka Chylińska laureatką "Paszportu Polityki"

  Jak co roku tygodnik "Polityka" przyznał swoje "Paszporty" najwybitniejszym twórcom polskiej kultury. Wśród laureatów, którzy prestiżową nagrodę odbiorą 8 stycznia na specjalnej gali, znalazła się także Agnieszka Chylińska, wokalistka zespołu O.N.A..

 • Agnieszka Chylińska apeluje do Jurka Owsiaka i odpowiada Dodzie

  Agnieszka Chylińska (42 l.) wystosowała apel do Jurka Owsiaka w mediach społecznościowych. Odpowiedziała również Dodzie, która chce zorganizować koncert "Stop nienawiści".

 • Agnieszka Chylińska odebrała "Paszport Polityki"

  Agnieszka Chylińska, wokalistka grupy O.N.A., odebrała we wtorek, 8 stycznia, prestiżową nagrodę tygodnika "Polityka", czyli słynny "Paszport". W poprzednich latach wyróżnienie to w kategorii Rock-Pop-Estrada odbierali m.in. Kazik Staszewski, Wojtek Waglewski, Kasia Nosowska oraz Ryszard "Tymon" Tymański.

Wideo na temat: agnieszka chylińska ryszard
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...