• Informacje na temat:

  agnieszka chylińska szymon hołownia

Artykuły na temat: agnieszka chylińska szymon hołownia
 • Zaskakująca znajomość Agnieszki Chylińskiej!

  Agnieszka Chylińska nie przestaje zaskakiwać...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Skawiński ujawnia prawdę o Chylińskiej!

  Agnieszka Chylińska (41 l.) może nie być zadowolona z przypływu szczerości kolegów...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Marcin Prokop idzie w ślady Agnieszki Chylińskiej!

  Długo do tego dojrzewał, aż wreszcie chwycił za pióro. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", prezenter pisze książkę. Tym razem nie będą to dywagacje z Szymonem Hołownią na temat wiary, lecz opowiadania dla dzieci. Skąd pomysł? - Marcina zainspirował sukces wydawniczy koleżanki z "Mam talent" Agnieszki Chylińskiej - twierdzi jego znajomy z TVN. Wokalistka wydała już dwie książki dla...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Marcin Prokop pisze książkę dla dzieci!

  Trzeba przyznać, że Agnieszka Chylińska jest jedną z niewielu celebrytek, której udało się odnieść sukces na rynku wydawniczym. Jej książki o przygodach Zyzi biją rekordy sprzedaży. Sukcesu i zapewne(...) pisze wspólnie z Szymonem Hołownią. Myślicie, że pisarskie zapędy polskich celebrytów kiedyś się skończą?

 • Głęboko wierząca Agnieszka Chylińska

  Co robi Agnieszka Chylińska w wolnym czasie? Zaczytuje się w żywotach świętych!

 • Telewizyjny hit wszech czasów?

  W programie "Mam talent!" uczestnicy z całej Polski zaprezentują umiejętności, które uważają za swoje talenty. Oceniać będzie ich jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Kuba Wojewódzki. Program poprowadzą Marcin Prokop i Szymon Hołownia. "Mam talent!" to znane na całym świecie show, w którym wystąpić może prawie każdy. "Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieć talent...

 • Ile Hołownia chce za "Mam talent!"?

  Szymon Hołownia negocjuje kontrakt z TVN dotyczący udziału w 5. edycji "Mam talent!". Dziennikarz za współprowadzenie 13. odcinków show chce dostać 200 tys. zł., czyli tyle samo co Marcin Prokop, jego kolega z programu.

Wideo na temat: agnieszka chylińska szymon hołownia
 • Stare kanapy Wojewódzkiego w garderobie Chylińskiej!

  Agnieszka Chylińska pochwaliła się swoją ogromną garderobą, w której przygotowuje się do występów w jednym z show i w której znalazły się stare kanapy z "Kuba Wojewódzki Show". Celebrytka podkreśliła, że ona i Małgosia Foremniak mają osobne pokoje, chłopcy - Marcin Prokop i Szymon Hołownia - jeden wspólny. "Trzeba czasem zgrywać gwiazdę" - śmieje się Chylińska. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...