• Informacje na temat:

  agnieszka duda

Artykuły na temat: agnieszka duda
 • Wielkimi krokami zbliża się ślub Agnieszki Radwańskiej (27 l.) i Dawida Celta (31 l.). Tygodnik "Rewia" dowiedział się, że para na ślubnym kobiercu stanie prawdopodobnie w święta Bożego Narodzenia. Chyba że plany sportsmenki pokrzyżuje Andrzej Duda!

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • Kinga Duda zaręczyła się? "Pochwaliła się koleżankom pierścionkiem"

  Agnieszka Jastrzębska (41 l.) na swoim blogu poinformowała, że prezydencka córka powiedziała "tak"!

 • "Taniec z Gwiazdami": Rekordowy finał

  3,6 milionów telewidzów oglądało w piątkowy wieczór finałowy odcinek 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". To najlepszy wynik zakończonej właśnie odsłony show.

 • Ewa Błaszczyk i Agata Kornhauser-Duda już po rozmowach. Udało się!

  Agata Duda z uwagą śledzi losy Oli Janczarskiej, córki Ewy Błaszczyk, która w 2000 roku zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Teraz postanowiła wesprzeć jej znaną mamę.

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

 • Andrzej Duda gra w tenisa z Radwańską!

  Andrzej Duda (44 l.) tydzień temu spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Agnieszką Radwańską (27 l.) i jej ukochanym, Dawidem Celtem. Wygląda na to, że prezydent i tenisistka przypadli sobie do gustu, bo postanowili kontynuować swoją znajomość. Radwańska pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie zdjęciem z kortu tenisowego, gdzie rozegrała mecz z Dudą! Niestety, pani prezydentowa nie zdecydowała...

 • Na plaży z Olivierem Janiakiem

  Od 2 lipca do 24 sierpnia potrwa druga wakacyjna trasa stacji TVN z programem "Projekt plaża". W tym roku ekipa telewizyjna odwiedzi osiem miast. Program poprowadzą: Agnieszka Cegielska, Elisabeth Duda oraz Olivier Janiak.

 • Maciej Musiał i Kinga Duda mają się ku sobie? Menedżer aktora stanowczo zaprzecza!

  Maciej Musiał (21 l.) i Kinga Duda (20 l.) pojawili się ostatnio na okładkach tabloidów i kolorowych pism. Niektórzy sugerują, że tych dwoje ma się ku sobie. Wszystkiemu zaprzecza menedżer aktora. Ma ich łączyć wyłącznie koleżeństwo.

 • Wakacyjna Elisabeth Duda

  Kolejną edycję letniego magazynu "Projekt plaża" obok Oliviera Janiaka i Agnieszki Cegielskiej poprowadzi Elisabeth Duda, aktorka znana w Polsce z udziału w show "Europa da się lubić" oraz z "Tańca z gwiazdami".

Wideo na temat: agnieszka duda
 • Magda Steczkowska komentuje swoje podobieństwo do Agaty Dudy! Jest zadowolona?

  Niektórzy uważają, że Magda Steczkowska (40 l.) jest bardzo podobna do prezydentowej Agaty Dudy (43 l.). Jak zareagowała na to wokalistka? "Dla mnie to jest komplement" - powiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". Czy jej mąż też widzi podobieństwo? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: agnieszka duda