• Informacje na temat:

  agnieszka dygant i tomasz kot

Artykuły na temat: agnieszka dygant i tomasz kot
 • Tomasz Kot został guru seksu?

  Tomasz Kot, znany fanom seriali z roli Maxa Skalskiego w serialu "Niania", występuje w teatrach w całej Polsce z przedstawieniem "Jak zostać Sex Guru...". Jak widzowie przyjmują sztukę, w której aktor przez dwie godziny mówi o seksie?

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Internauci wybrali Agnieszkę Dygant!

  Do finału Plebiscytu Telekamery 2008 pozostało jeszcze trochę czasu, ale Agnieszka Dygant, popularna serialowa "Niania" już wygrała. Co prawda, na razie jedynie w ankiecie, ale zdaniem wielu, były to prawdziwe prawybory do "polskich Oskarów małego ekranu".

 • Agnieszka Dygant: Perfekcyjna pani domu?

  Jako zodiakalny Baran zawsze stawia na swoim. Sportu nie lubi, nawet w telewizji, za to z pasją robi porządki w domu. Agnieszka Dygant potrafi zaskoczyć i to nie tylko różnymi rolami na ekranie.

 • "Tomasz Lis - najcenniejszym człowiekiem mediów"

  .... Agnieszka Dygant, aktorka - 352 tys. 49. Agnieszka Grochowska, aktorka - 350 tys. 50. Piotr Kraśko, dziennikarz - 350 tys. 51. Tomasz Kot, aktor - 348 tys. 52. Zbigniew Wodecki, piosenkarz - 348 tys. 53(...) zainkasować może 775 tys. zł. W najcenniejszej trójce znaleźli się również Robert Kubica (765 tys. zł.) oraz Artur Boruc (647 tys. zł). Ze środowiska mediów najwyżej ceniony jest Tomasz Lis, który za...

 • Agnieszka Dygant: Nowy etap

  Słynna Frania Maj, a teraz zaradna pani prawnik Agata Przybysz obchodzi we wtorek urodziny. Agnieszka Dygant, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, kończy 39 lat.

 • Wielkie gwiazdy z serialu "Niania". Czy zrobią karierę? Czy jest o nich głośno?

  Zwariowana Frania Maj i wspaniałe dzieciaki zdobyły serca Polaków. Sitcom emitowany był w latach 2005-2009. Mogliśmy w nim zobaczyć osoby takie jak: Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Tamara Arciuch czy Adam Ferency.

 • Dygant i Kot w dubbingu "Dżungli"

  bohaterowie najnowszego filmu animowanego ze studia Walta Disneya - "Dżungla". Obsada zapowiada się porywająco. Wiewiórkę Benka obdarzy swoim głosem Tomasz Kot ( "Skazany na bluesa" ), a żyrafie Bożence głosu użyczy Agnieszka Dygant ( "Tylko mnie kochaj" ).

 • Walczą z głodem wśród dzieci!

  Agnieszka Dygant i Tomasz Kot, czyli Frania Maj i Maksymilian Skalski z "Niani", znowu razem! Już po raz trzeci poprowadzili aukcję charytatywną Polskiej Akcji Humanitarnej "Kolekcja dla Pajacyka".

 • Polski weekend w kinie

  Aż trzy polskie tytuły: mroczny dramat Pawła Sali "Matka Teresa od kotów" i dwie historie o trudnej miłości - "Jestem twój" Mariusza Grzegorzka i "Huśtawka" Tomasza Lewkowicza - trafią w piątek do kin.

Zdjęcia na temat: agnieszka dygant i tomasz kot
Dyskusje na temat: agnieszka dygant i tomasz kot