• Informacje na temat:

  agnieszka dygant i tomasz kot

Artykuły na temat: agnieszka dygant i tomasz kot
 • Tomasz Kot został guru seksu?

  Tomasz Kot, znany fanom seriali z roli Maxa Skalskiego w serialu "Niania", występuje w teatrach w całej Polsce z przedstawieniem "Jak zostać Sex Guru...". Jak widzowie przyjmują sztukę, w której aktor przez dwie godziny mówi o seksie?

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Internauci wybrali Agnieszkę Dygant!

  Do finału Plebiscytu Telekamery 2008 pozostało jeszcze trochę czasu, ale Agnieszka Dygant, popularna serialowa "Niania" już wygrała. Co prawda, na razie jedynie w ankiecie, ale zdaniem wielu, były to prawdziwe prawybory do "polskich Oskarów małego ekranu".

 • Agnieszka Dygant: Perfekcyjna pani domu?

  Jako zodiakalny Baran zawsze stawia na swoim. Sportu nie lubi, nawet w telewizji, za to z pasją robi porządki w domu. Agnieszka Dygant potrafi zaskoczyć i to nie tylko różnymi rolami na ekranie.

 • "Tomasz Lis - najcenniejszym człowiekiem mediów"

  .... Agnieszka Dygant, aktorka - 352 tys. 49. Agnieszka Grochowska, aktorka - 350 tys. 50. Piotr Kraśko, dziennikarz - 350 tys. 51. Tomasz Kot, aktor - 348 tys. 52. Zbigniew Wodecki, piosenkarz - 348 tys. 53(...) zainkasować może 775 tys. zł. W najcenniejszej trójce znaleźli się również Robert Kubica (765 tys. zł.) oraz Artur Boruc (647 tys. zł). Ze środowiska mediów najwyżej ceniony jest Tomasz Lis, który za...

 • Agnieszka Dygant: Nowy etap

  Słynna Frania Maj, a teraz zaradna pani prawnik Agata Przybysz obchodzi we wtorek urodziny. Agnieszka Dygant, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, kończy 39 lat.

 • Wielkie gwiazdy z serialu "Niania". Czy zrobią karierę? Czy jest o nich głośno?

  Zwariowana Frania Maj i wspaniałe dzieciaki zdobyły serca Polaków. Sitcom emitowany był w latach 2005-2009. Mogliśmy w nim zobaczyć osoby takie jak: Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Tamara Arciuch czy Adam Ferency.

 • Dygant i Kot w dubbingu "Dżungli"

  bohaterowie najnowszego filmu animowanego ze studia Walta Disneya - "Dżungla". Obsada zapowiada się porywająco. Wiewiórkę Benka obdarzy swoim głosem Tomasz Kot ( "Skazany na bluesa" ), a żyrafie Bożence głosu użyczy Agnieszka Dygant ( "Tylko mnie kochaj" ).

 • Walczą z głodem wśród dzieci!

  Agnieszka Dygant i Tomasz Kot, czyli Frania Maj i Maksymilian Skalski z "Niani", znowu razem! Już po raz trzeci poprowadzili aukcję charytatywną Polskiej Akcji Humanitarnej "Kolekcja dla Pajacyka".

 • Polski weekend w kinie

  Aż trzy polskie tytuły: mroczny dramat Pawła Sali "Matka Teresa od kotów" i dwie historie o trudnej miłości - "Jestem twój" Mariusza Grzegorzka i "Huśtawka" Tomasza Lewkowicza - trafią w piątek do kin.

Zdjęcia na temat: agnieszka dygant i tomasz kot
Wideo na temat: agnieszka dygant i tomasz kot
 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Dyskusje na temat: agnieszka dygant i tomasz kot