• Informacje na temat:

  agnieszka dygant - sposób grania

Artykuły na temat: agnieszka dygant - sposób grania
 • Dygant się mebluje. Kupiła stół za 15 tys. zł

  Agnieszce Dygant (39 l.) opłaca się granie w serialach. Fakt, iż za role w filmach fabularnych nie jest doceniania, rekompensują jej świetne zarobki.

 • Perypetie Agnieszki Dygant

  Agnieszka Dygant - najsłynniejsza polska "Niania", w ubiegłym tygodniu powróciła po wakacyjnej przerwie ze swoimi nowymi przygodami. Czego tym razem mogą spodziewać się widzowie? Prawdziwie wyjątkowych wrażeń, gdyż już dziś Frania Maj pojawi się... "Na Wspólnej".

 • Magdalena Cielecka w roli oskarżonej o znęcanie się nad dzieckiem!

  W nowym sezonie "Prawa Agaty", który wystartuje 26 lutego, w gościnnym epizodzie zobaczymy Magdalenę Cielecką. Grana przez nią Danuta Ł., znana prezenterka telewizyjna, zostanie klientką Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant).

 • Robin Hood w todze

  Co łączy Agnieszkę Dygant z graną przez nią tytułową bohaterką "Prawa Agaty"?

 • Małgorzata Kożuchowska namawia koleżankę na drugie dziecko?!

  ...się jej bliska przyjaciółka - Agnieszka Dygant (43). Panie grały razem w serialu "Prawo Agaty" i bardzo się do siebie zbliżyły. Gdy 6 lat temu Agnieszka została mamą Xawerego, jako jednej z pierwszych(...) do drugiej serii serialu, Małgosia podbiegła do Tamary. Przytuliła ją i serdecznie ucałowała. Nie wiedzieliśmy, o co chodzi, bo plotkowano, że za sobą nie przepadają. Okazało się, że w ten sposób...

 • "Prawo Agaty": Wygraj nagrody w konkursie!

  Masz pomysł, w jaki sposób grana przez Agnieszkę Dygant tytułowa bohaterka serialu "Prawo Agaty"Agata mogłaby się zemścić na Hubercie (Bartłomiej Świderski)?

 • Małgorzata Kożuchowska: Ryzykowne flirty gwiazdy

  ...głównym. 30-letni przystojny aktor pochodzący z Gdańska szybko podniósł złoty krążek i podał go Małgosi. Uczynił to w zabawny sposób, przyklęknął i odegrał scenkę, jakby prosił ją o rękę. Ten gest(...) brylowała z przyjaciółkami, Agnieszką Dygant i Darią Widawską, na święcie kina w Wenecji. Panie doskonale się bawiły, pływając łódką po Canale Grande. Była też na regatach w Sopocie. Pochwaliła się...

 • Adamczyk wciąż ma pierwsze, Dygant lubi duże

  Od środy, 29 czerwca, w kinach będziemy mogli oglądać drugą część przebojowych "Aut" z wytwórni Disney/Pixar. W polskiej wersji animacji - prawdziwie wysokooktanowej komedii, biorą udział popularni aktorzy.

 • "Prawo Agaty": Leszek Lichota świętuje 37. urodziny

  .... Tylko jak ma powiedzieć o tym Dębskiemu, skoro postanowili się rozstać? Decyduje, że najpierw sama przywyknie do tej myśli, a dopiero potem znajdzie najlepszy sposób na powiadomienie ojca dziecka(...) "Blondynki" postanowili nakręcić 2. serię serialu, Leszek Lichota musiał zrezygnować z roli Arnolda Zdebela, bo grał już wtedy u boku Agnieszki Dygant w "Prawie Agaty"... - Jestem na takim etapie...

 • "Tylko mnie kochaj": Spotkanie z aktorami

  "Tylko mnie kochaj" - to nowa komedia romantyczna, w której widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Macieja Zakościelnego, Agnieszkę Dygant, Agnieszkę Grochowską, Marcina Bosaka, Jana Frycza i Grażynę Szapołowską. Film jest opowieścią o tym, że dla prawdziwej miłości warto ryzykować, nawet bardzo wiele. W czwartek, 25 sierpnia, w Warszawie z dziennikarzami spotkali się twórcy filmu.