• Informacje na temat:

  agnieszka frytka

Artykuły na temat: agnieszka frytka
 • Frytka wspomina program "Big Brother": Seksu w jacuzzi nie było

  Maja "Frytka" Frykowska (dawniej Agnieszka) zyskała popularność dzięki trzeciej edycji "Big Brothera", gdzie uprawiała seks w jacuzzi. Dziś, po latach, bohaterka tamtych zdarzeń twierdzi, że... żadnego seksu z Kenem nie było.

 • Frytka szefową portalu

  Agnieszka "Frytka" Frykowska niebawem zacznie zarządzać nowym portalem "anty plotka rskim".

 • Maja "Frytka" Frykowska zdradziła, ile dobra daje jej kontakt z Bogiem!

  Maja "Frytka" Frykowska (41 l.) jest idealnym przykładem na to, że w życiu można przeżyć wielką przemianę duchową. Z naczelnej skandalistki stała się przykładną Matką Polką. Podczas ostatniego wywiadu dla nas opowiedziała, co daje jej bliski kontakt z Bogiem.

 • Co pokaże kamerka Frytki?

  Agnieszka "Frytka" Frykowska nadal chce się lansować. Tym razem za pomocą kamerki i videobloga.

 • Maja Frykowska jak Barbara Kurdej-Szatan? Zaskakujący wpis Frytki!

  Maja Frykowska, niegdyś znana bardziej jako "Frytka" z "Big Brothera", co jakiś czas przypomina o swoim istnieniu. Ostatnio celebrytka zagrała w mocno krytykowanym filmie "Ostatni klaps". "Dzieło(...) być naprawdę słaba, ponieważ celebrytka zdeklasowała koleżanki w kategorii "Najgorsza rola żeńska" i otrzymała "zaszczytne" pierwsze miejsce. Frytka postanowiła skomentować swoje "zwycięstwo". Na jej...

 • Nie wiedział, kim jest Frytka

  Dobiega końca realizacja pełnometrażowego dokumentu "Pojechał, Zobaczył". Film opowiada o podróży z Krynicy do Gdyni 28-letniego Pawła. Towarzyszy mu Agnieszka "Frytka" Frykowska.

 • Frytka porzucona

  Olivier Gruner (47 l.), po krótkim romansie z Frytką, odleciał do USA. Biedna Agnieszka po raz kolejny więc została na lodzie. W dodatku jej niefortunna wypowiedź o polskich mężczyznach może spowodować, że ciężko będzie jej sobie kogoś znaleźć.

 • Ostra akcja Frytki z Cejrowskim

  Agnieszka "Frytka" Frykowska odgryzła się Wojciechowi Cejrowskiemu za to, że nazwał ją "sprzedajną portową dziwką". "Teraz to ja go dopadłam i tym razem to ja zadawałam pytania" - mówi "polska Paris Hilton".

 • Frytka zostanie milionerką?

  Agnieszka Frykowska ma szansę "odziedziczyć" pieniądze Charlesa Mansona, mordercy jej dziadka, Wojciecha Frykowskiego.

 • Metamorfoza "Frytki"

  Frytka jako stateczna matrona w "Ślubach panieńskich"? Tego jeszcze nie było! Znana skandalistka postanowiła się ustatkować i zacząć nowe życie jako profesjonalna aktorka z dyplomem magistra sztuki.

Zdjęcia na temat: agnieszka frytka
Wideo na temat: agnieszka frytka
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: agnieszka frytka
 • Re: Specjalistki od "momentów"

  Teresa Orłowska, Paulina Kaczanow vel Marianna Rokita, Agnieszka Frykowska ps. Frytka, Pamela Anderson i jeszcze Marzena Domaros vel Anastazja Potocka.