• Informacje na temat:

  agnieszka glińska syn

Artykuły na temat: agnieszka glińska syn
 • Agnieszka Glińska i Andrzej Zieliński: Niespełniona miłość reżyserki i aktora

  Jest nie tylko utalentowaną artystką, wielokrotnie nagradzaną za osiągnięcia reżyserskie, ale też atrakcyjną kobietą. W przeszłości Agnieszka Glińska (50 l.) wiązała się z mężczyznami inteligentnymi(...) r. pracowali razem w Teatrze Współczesnym przy przedstawieniu "Bambini di Praga", oczy Agnieszki były zwrócone ku innemu mężczyźnie - Andrzejowi Zielińskiemu. Glińska poznała go na początku swojej...

 • W serial u "M jak Miłośc" nie zobaczymy już Franciszka Przybylskiego. Jednak w postać przez niego graną - Łukasza Mostowiaka - wcieli się inny młody aktor. Decyzję taką podjęła mama aktora.

 • Władysław Kowalski dla Agnieszki Glińskiej zostawił żonę. Jak zakończył się ich romans?

  ...romans trafił na podatny grunt. Agnieszka borykała się z samotnym macierzyństwem, wychowując syna Franka, który był owocem krótkiej, studenckiej miłości. Z kolei Władysław razem z Moniką Sołubianką doczekali się dwóch synów.  Niestety, nawet dzieci nie okazały się dostatecznie silnym spoiwem ich związku. Małżonkowie od wielu lat zmagali się z kryzysem.  - Moje życie z Moniką nie było łatwe...

 • Szlachetny, romantyczny, idealistyczny

  - Miał bardzo szlachetny, romantyczny, idealistyczny, hippisowski stosunek do świata. Był bardzo życzliwy w stosunku do młodych ludzi. Kiedy go prosiłem o jakąkolwiek pomoc, zawsze się zgadzał - tak zmarłego w piątek reżysera Piotra Łazarkiewicza wspomina jego przyjaciel Zbigniew Hołdys.

 • "M jak miłość": Zobaczcie nową twarz syna Marty!

  Wkrótce do Polski wróci Łukasz, syn Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (śp. Mariusz Sabiniewicz). Będzie miał twarz 24-letniego Jakuba Józefowicza. W prawdziwym życiu ten niezwykle utalentowany i przystojny aktor jest synem Janusza Józefowicza, cenionego choreografa, reżysera i twórcy Teatru Buffo w Warszawie w jednym.

 • "Nie dać się pokonać przez los"

  - Pomimo tego, że opuścił nas reżyser, jest w nas determinacja, by nie dać się pokonać przez los - tak o śmierci reżysera Piotra Łazarkiewicza, który zajmował się sztuką "Prawo McGoverna" opowiada Zbigniew Hołdys, producent spektaklu.

 • "O mnie się nie martw": Krzysztof Stelmaszyk jest dumny ze swoich dzieci

  ...w wywiadzie. Krzysztof Stelmaszyk rozpoczął u boku Agnieszki Glińskiej - jak sam kiedyś stwierdził - swoje trzecie dorosłe życie. Pierwsze przypadało na okres, gdy razem z żoną i synami wyjechał na 5 lat do Kanady, drugie - gdy wrócił z emigracji i jego małżeństwo się rozpadło, i trzecie - gdy Agnieszka Glińska powiedziała mu, że znów zostanie tatą... Kiedy urodziła się Janina, synowie aktora...

 • Prawdziwy szczęściarz

  Jego nie da się nie lubić - jest wyjątkowym człowiekiem i aktorem. Równie szczęśliwie toczy się jego kariera, jak i życie rodzinne.

 • "M jak miłość": Co się stało z Łukaszem?

  Franek wywodzi się z rodziny filmowej. Prywatnie jest synem aktorki i reżyserki Agnieszki Glińskiej oraz lektora i aktora dubbingowego Filipa Przybylskiego. Swoją przygodę z "Emką" zaczął w wieku 7 lat jako syn Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (Mariusz Sabiniewicz). Po 6 latach wcielania się w Łukasza Wojciechowskiego odszedł z serialu, ale nie zrezygnował z branży aktorskiej. Postanowił...

 • Rodzina, przyjaciele, uczniowie i miłośnicy twórczości Jana Machulskiego żegnali w piątek zmarłego artystę podczas mszy świętej w warszawskim kościele sióstr wizytek. Urnę z prochami złożono na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Zdjęcia na temat: agnieszka glińska syn