• Informacje na temat:

  agnieszka guza

Artykuły na temat: agnieszka guza
 • Polska blogerka Agnieszka Kirchner chce wyleczyć guza mózgu głodówką! Szokujące!

  Blogerka Agnieszka Kirchner (26 l.), która prowadzi bloga oraz kanał na YouTube „Aga in America” poddała się niecodziennej terapii, leczenia guza mózgu głodówką. Decyzja, jaką podjęła, zszokowała jej widzów.

 • Paulina Holtz w Leśnej Górze!

  Paulina Holtz, którą widzowie od 15 lat kojarzą z rolą Agnieszki Lubicz w "Klanie", wystąpi gościnnie w serialu "Na dobre i na złe". Aktorkę trudno będzie rozpoznać - jej bohaterka Matylda nosi perukę, która odróżnia ją od Agnieszki z "Klanu".

 • Agnieszka Chylińska martwiła się o przyjaciela. Co ze zdrowiem Bartka Królika?

  Gdy Bartek Królik (38 l.) trafił do szpitala, zmartwili się jego bliscy oraz przyjaciele, w tym Agnieszka Chylińska (41 l.). Bardzo polubiła się z muzykiem i jego dobro leży jej na sercu. Wszystkich zaniepokojonych Królik uspokaja: „Wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze” – mówi.

 • Grochowska dziwką, Szyc zakonnikiem

  Uroczystą projekcją filmu "Południe-Północ" Łukasza Karwowskiego z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Borysa Szyca rozpoczął się w piątek, 6 października, 22 Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy (WMFF). Wydarzeniem pierwszego dnia imprezy był jednak pokaz najnowszego filmu Darrena Aronofskiego "Źródło".

 • Surmaczowa ma guza!

  Ciężkie chwile czekają Annę Surmacz (Joanna Żółkowska). Właścicielka salonu sukien ślubnych odkryje u siebie guza!

 • Żeby kochać trzeba wybaczać

  Losy bohaterów serialu, który kochają miliony Polaków, dostarczą nam jesienią niezapomnianych wrażeń. Marta przyjmie pomoc Andrzeja i postanowi dać mu drugą szansę, a Paweł po rozwodzie będzie gotowy na nowy związek.

 • "Na dobre i na złe": Wilczewska postanowi zrezygnować z walki o swe życie!

  Barbara (Agnieszka Pilaszewska) wreszcie odważy się wyznać synowi, że ma guza mózgu, który może ją wkrótce zabić... Poinformuje też Michała (Mateusz Janicki), że postanowiła zrezygnować z leczenia!

 • Odświeżona TV Polonia

  Nowe programy i bardziej dynamiczna oprawa graficzna - tak ma wyglądać nowa formuła TV Polonia. Dzięki temu program ma dotrzeć do szerszej widowni, a szczególnie nowej polskiej emigracji.

 • ​"Na dobre i na złe": Matka Michała ma glejaka!

  Barbara (Agnieszka Pilaszewska) od dwóch miesięcy ukrywa przed światem, że ma guza mózgu. Wkrótce zdradzą ją niepokojące objawy, o których dr Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) poinformuje jej syna Michała (Mateusz Janicki).

 • Bliski koniec prezesa TVP?

  Wiele na to wskazuje, że rządy Piotra Farfała, pełniącego obowiązki prezesa Telewizji Polskiej, dobiegają końca. W ostatnich dniach prezes jest krytykowany za dbanie o interesy partii LPR, z którą jest związany.

Wideo na temat: agnieszka guza
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: agnieszka guza
 • Re: "Klan": Agnieszka i Janusz przeprowadzą się do Francji?

  A jak nerka Januszka ? Guza już nie ma ? W tym dennym serialiku jak ktoś ma złośliwy nowotwór to za tydzień jest zdrowy, tak jak by miał przeziebienie.

 • Re: Na dobre i na złe

  22.04.11 Na dobre i na złe - odc. 441 Grzegorz Lewandowski Agnieszka Krakowiak-Kondracka Profesor Soszyński załatwia jedno miejsce na kursie mikrochirurgii. Gawryło ma zadecydować kto je(...) koleżankę z pracy. Po wstępnych badaniach okazuje się, że ma niedrożność jelita. W czasie operacji lekarze odkrywają guza. Przemek opuszcza salę operacyjną, załamany, że dziewczynie nie można pomóc