• Informacje na temat:

  agnieszka harla modelka

Artykuły na temat: agnieszka harla modelka
 • Deląg z nową dziewczyną

  Paweł Deląg (37 l.) od niedawna spotyka się z francuską aktorką Marie Moute, znaną raczej tylko we Francji z ról w serial ach telewizyjnych. "Fakt" spotkał zakochanych podczas zakupów w warszawskim centrum handlowym.

 • Deląg zakochany

  ...burzliwych związków z których jednak nic nie wynikło m.in. z modelką Agnieszką Harla i piosenkarką Patrycją Markowską. Deląg ma też 15-letniego syna Pawła, owoc młodzieńczej miłości.

Zdjęcia na temat: agnieszka harla modelka
Wideo na temat: agnieszka harla modelka
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...