• Informacje na temat:

  agnieszka holland gorejący krzew

Artykuły na temat: agnieszka holland gorejący krzew
 • Agnieszka Holland ostro o Trumpie! Kaczyńskiemu też się oberwało!

  Agnieszka Holland (68 l.) w swoich wypowiedziach nie stroni od tematów politycznych. Tym razem oceniła rządy Donalda Trumpa.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Nowy serial Agnieszki Holland

  Telewizja HBO przedstawiła szczegóły i obsadę nowego, kręconego w Czechach przez Agnieszkę Holland miniserialu o Janie Palachu - studencie, który podpalił się w 1969 roku w proteście przeciw bierności mieszkańców Czechosłowacji po inwazji wojsk Układu Warszawskiego.

 • "Dziecko Rosemary": Serial wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland

  Serial "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland, zrealizowany na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Iry Levina, od 1 maja można będzie oglądać w Polsce na antenie Lifetime. W obsadzie są m.in. Zoe Saldana i Jason Isaacs.

 • "Nieświadomi": Powstaje nowy czeski serial HBO

  ...mąż zniknął, i nikt nie jest w stanie jej powiedzieć, co się z nim stało i jak go odnaleźć. Główną rolę zagra Tatiana Pauhofová znana widzom z miniserialu w reżyserii Agnieszki Holland "Gorejący krzew". W produkcji wystąpią także Hattie Morahan oraz David Nykl . Serial liczyć będzie sześć odcinków. Zdjęcia do produkcji powstają w Pradze, a także Londynie. Scenariusz serialu napisał...

 • Agnieszka Holland reżyserską "House of Cards"

  Agnieszka Holland wyreżyseruje kilka odcinków trzeciego sezonu "House of Cards" - podaje dziś portal Stopklatka. W serialu mogą pojawić się spore zmiany, bo polska reżyserka przyznała w rozmowie z portalem, że w przypadku fabuły "przedstawiona wizja polityki jest zbyt abstrakcyjna".

 • "Gorejący krzew" Holland w marcu

  Najnowszy film Agnieszki Holland "Gorejący krzew" będzie miał polską premierę w niedzielę, 3 marca w HBO.

 • "Gorejący krzew" Agnieszki Holland do Oscara

  "Gorejący krzew" w reż. Agnieszki Holland jest czeskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film zagraniczny w 2013 roku - poinformowała w poniedziałek Czeska Akademia Filmowa i Telewizyjna (CFTA). - To dla mnie powód do dumy i radości - powiedziała reżyserka.

 • "Gorejący krzew" Holland w USA

  Film Agnieszki Holland "Burning Bush" ("Gorejący krzew") o Janie Palachu zostanie pokazany podczas rozpoczętej w piątek 51. edycji New York Film Festival.

 • Holland pokazała w USA "Gorejący krzew"

  Kraje Europy Wschodniej wciąż nie wykonały pracy przeanalizowania komunizmu; powstaje za mało filmów o tym okresie, w efekcie wiedza na świecie o tym regionie jest znikoma - mówiła Agnieszka Holland w Waszyngtonie, gdzie pokazała swoją nową produkcję "Gorejący krzew".