• Informacje na temat:

  agnieszka holtz

Artykuły na temat: agnieszka holtz
 • Paulina Holtz i Agnieszka Kotulanka mają ze sobą kontakt?

  Czy Paulina Holtz (39 l.), odtwórczyni roli Agnieszki w "Klanie", ma kontakt ze swoją serialową mamą, Agnieszką Kotulanką (59 l.)?

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Paulina Holtz: Niepewna przyszłość aktorki!

  Paulina Holtz (38 l.) musi się obawiać o pracę?

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Paulina Holtz ujawniła, ile zarabia! Ciężko za to wyżyć!

  Paulina Holtz (40 l.) zapewniła, że nigdy nie zrezygnuje z gry w "Klanie". Wszystko oczywiście z powodów finansowych...

 • Paulina Holtz: 15 lat z Agnieszką Lubicz

  "Klan" świętuje we wrześniu swoje 15-lecie. Przez półtorej dekady wiele się zmieniło zarówno u Lubiczów, jak i aktorów odtwarzających te role, np. Pauliny Holtz.

 • "Klan": Paulina Holtz wystartuje w ultramamratonie!

  Trudno znaleźć gwiazdę, która nie zakłada dziś sportowych butów by pobiegać. Do tego grona należy również serialowa Agnieszka z "Klanu". Przyznać trzeba jednak, że do grona biegaczy dołączyła niedawno. Ale jak na nowicjuszkę przystało, Agnieszka jest bardzo ambitna i wyznacza sobie cele, o których inni nawet nie śnią! - Jak wkręciłam się w bieganie? To było zaledwie rok temu - wspomina aktorka...

 • Paulina Holtz znowu w ciąży!

  Płodność aktorki Pauliny Holtz jest nie lada problemem dla twórców serial u "Klan" - czytamy w "Fakcie". Pół roku temu aktorka urodziła córeczkę, teraz ponownie jest w ciąży.

 • "Klan": Żegnaj, Agnieszko... Ostatnia droga Agnieszki Kotulanki

  ...w Legionowie. Zgromadzonym w kościele żałobnikom ksiądz przypomniał, że Agnieszka Kotulanka zmagała się z depresją. - Depresja zżerała ją i w końcu wzięła nad nią górę - stwierdził. Na(...). W ostatniej drodze towarzyszyli Agnieszce Kotulance m.in. Barbara Bursztynowicz, Paulina Holtz, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk, Andrzej...

 • Paulina Holtz: Piłam i paliłam

  Paulina Holtz, najbardziej znana jako Agnieszka Lubicz z serial u "Klan", wyznała w niedawnym wywiadzie, że w wieku 16 lat piła wódkę i paliła papierosy, a ojciec proponował jej wspólne palenie marihuany. Młoda aktorka wyznała także, iż ma dosyć wizerunku grzecznej serialowej Agnieszki, a dla Playboy'a rozebrała się po prostu... dla pieniędzy.

Zdjęcia na temat: agnieszka holtz
Dyskusje na temat: agnieszka holtz
 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  mama fajniejsza (Surmacz)

 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  syn stiepana.miron.lekarz

 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  Jak czytam te wpisy - to zastanawiam się kogo krytykujecie, czy Paulinę Holtz, czy Agnieszkę Lubicz. Bo jeżeli chodzi o Paulinę Holtz - to Ona jest bardzo dobrą aktorą i uwielbiam jej grę aktorską i właśnie w Klanie świetnie odgrywa rolę Agnieszki Lubicz. Właśnie Agnieszka Lubicz taka jest jak odgrywa ją Pani Holtz. Mogę się zgodzić, że Agnieszka Lubicz jest nie lubiana, ale nigdy nie powiem, że

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik nie "wkręci" dzieci do serialu!

  Nie Rób Scen Nowa Dorota (Paulina Holtz) Iga (Anna Powierza) Marika (Maria Niklińska) Milena (Agnieszka Kaczorowska) Patrycja (Agnieszka Sienkiewcz) Joanna (Kamilla Baar) Kinga (Katarzyna Dąbrowska)

 • Re: "Uwikłani": Nowy serial kryminalny TVP1 z plejadą gwiazd!

  Nowy Policjantka i Komisarz Beata (Magalena Schejbal) Anka (Marieta Żukowska) Kinga (Agnieszka Sienkiewicz) Jan (Mikłoaj Roznerski) Natalia (Dakota Johnson) Ewa (Marcelina Zawadzka) Marta (Paulina Holtz) Joanna (Agnieszka Szulim) Basia (Maria Niklińska)

 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  Wie ktoś ilu w sumie facetów miała Agnieszka? Ja doczytałem streszczenia klanu do 800 odcinka i byli: 1. Marcin - miłośnik marihuany (Rafał Cieszyński) 2. Długi (Iwo Barycz) 3. Robert - mąż (Rafał Malinowski) 4. Pierre - francuski szef (Paweł Łęski) 5. Filip - kolega z pracy (Robert Koszucki) 6. Łukasz - lekarz, którego przypadkiem zabiła (Przemysław Sadowski) 7. Tomek - miłośnik amfetaminy

 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  Najlepsze w Adze jest to, że ona taka zadeklarowana singielka, a ciągle zadaje sie z facetami. Nawet czasem mijają sie w drzwiach. Co do listy jej facetów to pamiętam jeszcze instruktora jazdy, adwokata, pediatrę i tego ostatniego Lesienia. Sama nie wiem co faceci w niej widza, że tak ja zaczepiają i nagabują, ona taka zimna i obojęta a faceci walą do niej z kwiatami ;)

 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  Nie znosze tej aktorki jest nijaka,ani glos ani uroda ani wyglad czego nie mozna powiedziec o mamusi,ktora jako aktorke bardzo lubie

 • Re: Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

  inteligentna, rzeczowo myslaca kobieta z klasa

 • Re: "Barwy szczęścia": Nie chce dziecka!

  Na Planie Lucyna Elsner (Paulina Holtz) Natalia Śliwińska (Kaja Paschalska) Agnieszka Koszyk (Tamara Arciuch) Paulina Cieślak (Olga Frycz) i Anna Cieślak (Agata Frycz) Sandra Pyrka (Klaudia Halejcio) Adam Rybiński (Stefano Terrazzino)