• Informacje na temat:

  agnieszka judycka

Artykuły na temat: agnieszka judycka
 • "M jak miłość": Perfidna zemsta

  Wkrótce detektyw, którego wynajmie Nina (Agnieszka Judycka), przekaże jej informacje zdobyte na temat Joasi.

 • Nowe stażystki w Leśnej Górze

  W szpitalu w Leśnej Górze codziennie pojawiają się nowi pacjenci. Ale w nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" nie zabraknie także nowego personelu.

 • "M jak miłość": Triumf miłości

  Ciężarna Nina (Agnieszka Judycka) zadzwoni do Asi (Barbara Kurdej-Szatan) z pretensjami, że ta wciąż nie zrezygnowała z Leszka (Sławomir Uniatowski).

 • Pokaże pazurki

  Dziewczyna z Suwałk. Nie boi się mówić, co myśli. Miała zostać akordeonistką, ale zakochała się w aktorstwie. W "Na dobre i na złe" gra Ninę, której sercem zawładnął doktor Sambor.

 • "M jak miłość": Pojawia się rywalka

  Joasia nie będzie zachwycona, że Nina (A. Judycka) chce odzyskać Krajewskiego.

 • Intrygi i namiętności

  Inteligencja i uroda to nie wszystko. Przystojny doktor Falkowicz krzywdzi kolejne osoby. Poróżnił Ninę z Samborem. Czy jego była żona też stanie się ofiarą tego zimnego drania?

 • Gwiazda "M jak miłość" wyznaje: "Zmagałam się z depresją"

  Widzowie "M jak miłość" byli ostatnio świadkami trudnych scen, w których jedna z bohaterek usiłowała popełnić samobójstwo. O granej przez siebie postaci i jej motywach opowiedziała w kulisach serialu Agnieszka Judycka. Poruszając ten temat, dodatkowo zdecydowała się opowiedzieć o własnej walce z depresją...

 • "Na dobre i na złe": Nowe postacie

  Wraz z nowym rokiem do serialu "Na dobre i na złe" dołączą znani aktorzy.

 • "M jak miłość": Leszek w końcu dowie się, że Nina jest w ciąży! Czy zostawi Asię?

  Leszek (Sławomir Uniatowski) odwiedzi leżącą w szpitalu Ninę (Agnieszka Judycka) i dowie się, że zostanie ojcem! - Jestem już w innym związku i to jest teraz dla mnie priorytet – powie byłej kochance i zażąda, by... zapomniała o nim.

 • "Góra Góry" na Scenie Faktu

  "Góra Góry" Marka Millera i Piotra Wojciechowskiego w reżyserii Pawła Woldana to dramat dokumentalny, którego bohaterem jest dominikanin o. Jan Góra - niezwykła postać polskiego Kościoła katolickiego. Utwór prezentuje różne postawy, trudne wybory młodzieży i ich duchowych przewodników. W tych wyborach zapisana jest nasza współczesność. Postać charyzmatycznego, niepokornego zakonnika kreuje Krzysztof Globisz.

Zdjęcia na temat: agnieszka judycka
Wideo na temat: agnieszka judycka
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: agnieszka judycka
 • Re: Z Australii do Leśnej Góry

  Najlepsza aktorka to Agnieszka Judycka ;]

 • Re: Wybrała rodzinę zamiast kariery

  W tym odcinku wystąpi również Agnieszka Judycka, może jakaś informacja?

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Miło jest mi stwierdzić,że Świat seriali bardzo się zmienił,na plus :). Do niedawna był obojętną dla mnie gazetą,a dziś,muszę mieć każdy numer. Bardzo dziękuję redakcji za plakaty Czasu honoru i Jana Wieczorkowskiego :) Miło byłoby,gdybście zamieśili plakaty takich gwiazd jak Agnieszka Judycka (na dobre i na złe),bohaterów Czasu Honoru,lub Życia nad rozlewiskiem :)