• Informacje na temat:

  agnieszka judycka

Artykuły na temat: agnieszka judycka
 • "Na dobre i na złe": Od wypadku na rolkach do... fotelu ordynatora w Leśnej Górze!

  Nowy ordynator ginekologii Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze w dramatycznych okolicznościach. Podczas jazdy na rolkach będzie miał bliskie spotkanie z maską samochodu Niny (Agnieszka Judycka). Sprawdź szczegóły!

 • Nowe stażystki w Leśnej Górze

  W szpitalu w Leśnej Górze codziennie pojawiają się nowi pacjenci. Ale w nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" nie zabraknie także nowego personelu.

 • Rysy na życiorysie

  Michał Sambor (Radosław Krzyżowski) wyzna Ninie (Agnieszka Judycka), że w przeszłości miał powiązania z mafią, za co dostał wyrok w zawieszeniu. Poznaj szczegóły!

 • Pokaże pazurki

  Dziewczyna z Suwałk. Nie boi się mówić, co myśli. Miała zostać akordeonistką, ale zakochała się w aktorstwie. W "Na dobre i na złe" gra Ninę, której sercem zawładnął doktor Sambor.

 • Nina kontra Borys

  Ninę (Agnieszka Judycka) czeka wojna z nieuczciwie grającym Borysem (Marcin Zacharzewski), któremu sekundować będzie matka (Ewa Serwa). Poznaj szczegóły!

 • Intrygi i namiętności

  Inteligencja i uroda to nie wszystko. Przystojny doktor Falkowicz krzywdzi kolejne osoby. Poróżnił Ninę z Samborem. Czy jego była żona też stanie się ofiarą tego zimnego drania?

 • "Niech pan się ze mną ożeni"!

  Tę niecodzienną propozycję matrymonialną Michał (Radosław Krzyżowski) usłyszy z ust Niny (Agnieszka Judycka). Poznaj szczegóły!

 • "Na dobre i na złe": Nowe postacie

  Wraz z nowym rokiem do serialu "Na dobre i na złe" dołączą znani aktorzy.

 • Rozstanie w Leśnej Górze!

  Profesorowi Andrzejowi Falkowiczowi (Michał Żebrowski) uda się skłócić ze sobą Ninę (Agnieszka Judycka) i Michała (Radosław Krzyżowski). Przez niego dojdzie do ich rozstania!

 • "Góra Góry" na Scenie Faktu

  "Góra Góry" Marka Millera i Piotra Wojciechowskiego w reżyserii Pawła Woldana to dramat dokumentalny, którego bohaterem jest dominikanin o. Jan Góra - niezwykła postać polskiego Kościoła katolickiego. Utwór prezentuje różne postawy, trudne wybory młodzieży i ich duchowych przewodników. W tych wyborach zapisana jest nasza współczesność. Postać charyzmatycznego, niepokornego zakonnika kreuje Krzysztof Globisz.

Zdjęcia na temat: agnieszka judycka
Wideo na temat: agnieszka judycka
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: agnieszka judycka
 • Re: Z Australii do Leśnej Góry

  Najlepsza aktorka to Agnieszka Judycka ;]

 • Re: Wybrała rodzinę zamiast kariery

  W tym odcinku wystąpi również Agnieszka Judycka, może jakaś informacja?

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Miło jest mi stwierdzić,że Świat seriali bardzo się zmienił,na plus :). Do niedawna był obojętną dla mnie gazetą,a dziś,muszę mieć każdy numer. Bardzo dziękuję redakcji za plakaty Czasu honoru i Jana Wieczorkowskiego :) Miło byłoby,gdybście zamieśili plakaty takich gwiazd jak Agnieszka Judycka (na dobre i na złe),bohaterów Czasu Honoru,lub Życia nad rozlewiskiem :)