• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska blog

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska blog
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska została... wegetarianką!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, ogłosiła na swoim blogu, że postanowiła całkowicie wyeliminować ze swego jadłospisu potrawy z mięsa. - Zmieniłam dietę na wegetariańską, w ogóle nie mam ochoty na mięso i dobrze mi z tym! - napisała.

 • Agnieszka Kaczorowska odkrywa swoje kolejne twarze

  Taniec jest dziedziną bardzo aktorską, zwłaszcza w tym programie. Udział w show daje mi pełnię szczęścia, ponieważ mogę łączyć moje dwie największe pasje - przyznaje Agnieszka Kaczorowska, którą znamy też jako Bożenkę z serialu "Klan".

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zna receptę na idealne wakacje

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Kazuń z "Klanu", od kilku lat prowadzi bloga i dzieli się ze swymi fanami własnymi przemyśleniami na różne tematy. Ostatnio wzięła na tapetę... wakacje i stwierdziła, że zna receptę na idealny urlop!

 • Agnieszka Kaczorowska: Wszystko jest możliwe

  Była uroczą siedmiolatką, kiedy zaczęła grać w "Klanie". Dziś jest dorosłą kobietą z bardzo ambitnymi planami na przyszłość.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wróciła do... szkoły!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, spędza ostatnio sporo czasu w... szkołach, które odwiedza, by namawiać dzieciaki do nauki tańca. Frekwencja na „wykładach” aktorki i tancerki jest naprawdę imponująca!

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wraca do tańca

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przygotowuje się do wielkiego powrotu na... parkiet. Kontuzja, jakiej uległa w ubiegłym roku, spowodowała, że młodziutka aktorka, która jest też jedną z najlepszych w Polsce tancerek, musiała na pewien czas zrezygnować ze swojej pasji - tańca towarzyskiego. Teraz ostro trenuje, by odzyskać formę!

 • Agnieszka Kaczorowska o romansie z żonatym mężczyzną

  Jej wybrankiem jest podobno o dwadzieścia lat starszy trener tańca. Kaczorowska pytana o niego, nie kryje oburzenia, podkreślając, że jest to pytanie zbyt prywatne. Poza tym plotka wyszła ze(...)". I dodaje: "Lubię dzielić się swą prywatnością z fanami, między innymi dlatego piszę bloga. Jest jednak pewna granica, której w żadnym wypadku nie chciałabym przekroczyć". Co ciekawe, bardziej na...

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska na planie stała się kobietą!

  ...agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska. - Myślę o kursie aktorskim w Stanach Zjednoczonych i oczywiście o wszelkich warsztatach tutaj na miejscu. Rozmawiałam już(...) przygotowywał ją sam Piotr Cyrwus... Pomimo tego Agnieszka postanowiła się nie poddawać: - Zamierzam się rozwijać aktorsko. W zeszłym roku rzeczywiście zdawałam do szkoły. Plan był taki, że w tym...

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska wraca do tańca!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przygotowuje się do wielkiego powrotu na... parkiet. Kontuzja, jakiej uległa w ubiegłym roku, spowodowała, że młodziutka aktorka, która jest też jedną z najlepszych w Polsce tancerek, musiała na pewien czas zrezygnować ze swojej pasji - tańca towarzyskiego. Teraz ostro trenuje, by odzyskać formę!

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zakochała się od pierwszego wejrzenia

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", jest od miesiąca opiekunką młodziutkiej suczki rasy Akita. - Zakochałyśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia i obie czujemy, iż to przeznaczenie, że się spotkałyśmy - napisała na swoim blogu.

Wideo na temat: agnieszka kaczorowska blog
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...